PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833607}

Sługa narodu

Sluga naroda
7,9 319
ocen
7,9 10 1 319
Sługa narodu
powrót do forum serialu Sługa narodu

Co prawda można (jeszcze) oglądać na yt oryginał, czyli po ukraińsku (napisy z generatora to tragedia), tak więc lektor byłby najlepszą opcją. Jakieś ruskie pierdy o zniewolonych dziewkach to bez problemu i hurtowo. Tutaj mamy naprawdę świetny, zabawny i ciekawy serial satyryczny z genialną rolą wspaniałego Męża Stanu, bohaterskiego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego! Telewizje z całego świata gremialnie nabywają prawa, a od nas oczywiście nikt. No tak, serial polityczny jakby nie patrzeć, o zgrozo, satyra polityczna, jeszcze gorzej! Nawet jeżeli dotyczy innego kraju, to coś mi się wydaje, że to po prostu niewygodny temat i dlatego nie ma chętnych. Jeszcze ludzie coś by sobie uświadomili pod wpływem tej komedii, a to niedobrze. Lepiej produkować własne ale bezpiecznie ogłupiające odmóżdżacze o śpiewaniu w stroju cudaka, układaniu lego, gotowaniu, tańczeniu itd. A jak polityka to wyłącznie w wydaniu krajowym prosto z Wiejskiej i obrzucanie się łajnem Platforma vs PiS odcinek 87976, mimo że wszyscy mają już tego po dziury w nosie!

ocenił(a) serial na 9
LadyIronStark

Zgadzam się w 100% z tym, co napisałeś. To kwintesencja tego, co sam myślę o tym serialu.......nie mogę dodać nic więcej. Volodymyr Zelenskyy to prawdziwy bohater......człowiek, który nie boi się walczyć o wolność swojego kraju i własne racje. O takich bohaterskich postawach świat powoli zapomina. Ten człowiek jest dla mnie inspiracją. Serce mi krwawi, gdy pomyślę o moich przyjaciołach na Ukrainie.......o bohaterach, którzy walczą w obronie swojej niezależności. Ukraina od zawsze gdzieś tam w moim sercu była drugim domem. Glory to heroes, glory to independent Ukraine. Putin odpowie za wszystko, czego się dopuścił na bezbronnych i niewinnych ludziach.......odpowie on za ludobójstwo narodu ukraińskiego. Polska nie zapomni i nigdy nie wybaczy. Slava Ukraini.

LadyIronStark

Podbijam!

LadyIronStark

Wleciał na Netflix :)

tomiszczak

Jednak jeszcze nie

ocenił(a) serial na 8
tomiszczak

Wleciał a właściwie wrócił do oferty w USA :( mam nadzieję że polski oddział nie zawiedzie i również prędzej czy później wypuści (no oby jak najszybciej). Póki co można słać prośby żeby wrzucili, zdaje się że im więcej będą mieli info, że ludzie chcą tym lepiej...

https://help.netflix.com/pl/titlerequest?ui_action=title-suggestion-quicklinks

ocenił(a) serial na 8
LadyIronStark

Oryginał na yt nie jest po ukraińsku tylko po rosyjsku (poza krótkimi fragmentami w tzw. międzyczasie, które osoba znająca polski i rosyjski powinna zrozumieć). Serial jest super, dowcip świetny, polecam!

LadyIronStark

Wy tak na serio, czy trolujecie?

ataegina

Któż wie :)

LadyIronStark

hm, a co masz do programów rozrywkowych? Przecież to nie filmy/seriale fabularne.

LadyIronStark

Będzie. W Polsacie.

ocenił(a) serial na 8
huzitek77

Ale oryginał z Zełenskim? Jeśli tak to nic o tym nie wiem, skąd takie info? Bo że będzie "polska wersja/kopia/remake" tego serialu to z kolei wiem ale to mnie zupełnie nie interesuje.

LadyIronStark

Od 4 marca ma być emitowana wersja z Zełenskim. O godz. 20 w Polsacie.

ocenił(a) serial na 8
Trojden

Nieprawda, to będzie ta polska wersja, którą nakręcił polszmat kilka miesięcy temu, o oryginale nic nie ma, więc proszę nie wprowadzać w błąd, bo ktoś się nastawi na dobrą zabawę, a dostanie jakieś niestrawne i mało śmieszne polsatowskie szajsiwo.

LadyIronStark

To dlaczego w opisie tej polskiej wersji jest, że to jest z 2024? Przecież ten rok jeszcze nie nadszedł. Więc to jest wprowadzanie w błąd.

LadyIronStark

Już Polsat wykupił, co udowadnia brak oryginalności i kreatywności polskojęzycznych tv, skoro muszą ściągać nie tyle pomysły co kupować prawa licencyjne do nich, premiera 4 marca!

LadyIronStark

Przecież ten serial jest w języku rosyjskim nagrany a nie ukraińskim!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones