PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104186}

Słodka dolina

Sweet Valley High
7,0 573
oceny
7,0 10 1 573
Słodka dolina
powrót do forum serialu Słodka dolina

Sweet Valley High

ocenił(a) serial na 10

Chociaż był krótki, ale za to rewelacyjny. Pamiętam jak leciał dawno temu na RTL7, może kiedyś wznowią jego edycje lub wypuszczą na DVD he he Jeśli chodzi o ulubioną postać to lubiłam obie główne bohaterki, ale jeżeli miałabym wybierać to lepiej podobała mi się Jessica Wakefield :)))

ocenił(a) serial na 10
sweetgirl83

Ja "Słodką dolinę" też oglądałam właśnie na RTL7 :) (ten kanał był super szkoda, że go później zabrali :/ ) To tak dawno było, że już właściwie nie pamiętam żadnej postaci oprócz bliźniaczek :/ Jedyne co pamiętam to to że uwielbiałam ten serial :)) Mogliby go znowu puścić np. na Polsacie, bo każdy raczej ma ten kanał ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
sweetgirl83

ja oglądałem ten serial jako szczeniak na rtl i podobała mi sie ta murzynka

ocenił(a) serial na 10
sweetgirl83

Serial był super, a RTL7 było najlepszą stacją, emitowało super seriale typu Kameleon, Sliders, Siódme niebo, Dziewczyna z komputera, Trzecia planeta od słońca i oczywiście najlepsze Sunset Beach!!!
Szkoda że stacja już nie istnieje! Mam nadzieje że któraś polska stacja pósci jeszcze SUNSET BEACH, Sweet Valley i Dziewczynę z komputera, bo pozostałe seriale czasem lecą w TV i można kupić na DVD.


May The Sun Never Set!

użytkownik usunięty
anula_13_2

Ja również kojarzę głównie bliźniaczki, reszta osób jest jakby ulotna...Pamiętam jeszcze (oprócz tego, że uwielbiałam ten serial) piosenkę z czołówki - wiem, że też mi się bardzo podobała.

byl krotki?? hmm mial 4 sezony wiec nie tak zle :P

sweetgirl83

Serial był rewelacyjny, ale nigdzie indziej ani wcześniej ani później go nie spotkałam :( co do RTL7 to macie racje, to był najlepszy kanał ever :] on dziś byłby rewelacyjny a co dopiero w tamtych czasach. Do tytułów przez Was wymienionych dorzucę równie zajeb**** serial "Klinika Uniwersytecka", i trochę mniej fajne: "Z pomocą Niebios", "Siódme poty" i reszty zapomniałam :(

sweetgirl83

Gdzie go zobaczę online?

Weronka90

Jakis czas temu znalazlem na torrent, jesli bedziesz zainteresowana daj znać

gok_U

Znalazłam na YouTube on English bo są napisy polskie ale jak to automatycznie tłumaczy to wychodzi kali chce jeść i pić :0

gok_U

Jakbyś miał z dobrym tłumaczeniem byłoby super

Weronka90

Niestety ale tylko po angielsku, z ewentualnym pobraniem napisow np z napi projekt

gok_U

Może byc

Weronka90

https://thepiratebay.party/search/Sweet%20valley%20high/1/99/0

gok_U

To sa największe torrent na swiecie i znalazlem tylko dwie pozycje

gok_U

Mam tam wejść i to ściągnąć ?

Weronka90

Tak, ale musisz wcześniej pobrac BitTorrent

gok_U

Na razie nie mam wifi i laptopa także to jak wrócę do siebie

Weronka90

Ok, w razie pytań pisz śmiało

gok_U

A znasz stronę gdzie można obejrzeć koreańskie seriale za darmo?bo np hospital playlist można odpalić tylko na Netflix a wiadomo że tam się płaci :(

Weronka90

Niestety odkąd weszly platformy streamingowe jedyna w miare bezplatna strona zostalo chyba cda, wiec jesli chodzi o darmowe materialy to chyba tylko torrent

gok_U

Niestety na CDA nie ma wszystkich nowości np Love in action,Sils Maria a teraz chcą by człowiek płacić nawet za oglądanie filmów/seriali w czasie wolnym masakra:/a ten torrent to jakiś program czy jak?

Weronka90

Strony z torrent to sa serwery, z ktorych w (legalny) sposob mozna pobierac wlasciwie wszystko, polecam tez najwieksze polskie helltorrents.com.Jesli chodzi o seriale to amazon prime video można kupic za 49zl na rok i wydaje mi się że warto

gok_U

A tam będę mogła obejrzeć film Droga do przebaczenia, Love im action,Sils Maria i serial Hospital playlist czy inne koreańskie?

gok_U

A tam bym miała tylko seriale czy dostęp do filmów też?;) Pytam bo ja w tym temacie mało co wiem a miło że chcesz mi pomóc:)

Weronka90

Bedziesz miala dostep do wszystkich seriali i czesci filmow, ponieważ z reszty zlodzieje zrobili wypożyczalnie

gok_U

Jak możesz podaj mi link bo teraz jestem w Krakowie na kontroli i nawet nie mam siły by szukać tej stronki

Weronka90

Apka, wpisz prime video w Google play

gok_U

Lepiej ogląda się na tablecie albo laptopie bo w telefonie mały ekran

gok_U

Dziękuję za pomoc bo ja nie znam się gdzie co i jak można pooglądać a za darmo dziś już nic nie ma

Weronka90

Proszę bardzo. Niestety, dlatego dobrze wypatrywac dobrych ofert jak skyshowtime za 12, 50 miesiecznie

gok_U

a co to jest to o czym piszesz?też tam są filmy i seriale szczególnie te nowe?

Weronka90

Kolejna platforma streamingowa, moim zdaniem dobra, ale lepiej pierw sprawdzic co maja i czy ci sie spodoba

gok_U

Bo tych filmów czy seriali co szukam nigdzie nie ma :(

Weronka90

Napisz mi o jakie filmy i seriale chodzi

gok_U

Hejka
Jeśli chodzi o seriale to:

1. Doktor G - lekarz sądowy(2004) - niektóre odcinki są na CDA ale nie wszystkie i np 5 sezonu nie ma w ogóle a ciężko mi gdzieś indziej to znaleźć

2.Unreal: Telewizja kłamie(2015) szukałam i coś było kiedyś na vider ale ktoś usunął i widziałam tylko 4 odcinki :/

3.Hospital Playlist (2020) - koreańska produkcja ponoć warta obejrzenia:)

4.Anna und die Liebe( 2008) niemiecki

FILMY które szukam to:

1. Sils Maria (2014)

2 .Droga do przebaczenia (2007)

3. Love in action (2015)

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam :)

gok_U

jeszcze szukam filmu : X (2022)

gok_U

Jeszcze nigdzie online z napisami PL nie mogę znaleźć serialu Satisfaction (2007)

Weronka90

Ok, poszukam w wolnej chwili

gok_U

Spokojnie nie pali się i dzięki za pomoc dobra duszo :))

Weronka90

Nie ma sprawy, miłego weekendu

gok_U

Na wzajem :)))

gok_U

Film
Przewodnik dusz(1999) z Hilary Duff

Weronka90

X 2022 jest na polsat box, hbo max, player. Pewnie jest darmowy okres probny. Satisfaction nigdzie z pl nie znalazlem. Troche podobna tematyka obu produkcji

gok_U

Reszty poszukam glebiej

gok_U

A jesteś pewny że tam można założyć konto?bo np na TVN player mam ale większości bez opłaty nie obejrze

Weronka90

Jesli nadal jest dostepny okres próbny, to napewno wszystkie tresci beda dostepne dla ciebie

gok_U

Tylko wiesz niewiadomo czy na którymś z tych stron będę mogła oglądnąć film jakiego szukam a serial w ciągu tygodnia raczej nie zdążę obejrzeć jeśli by miał sporo odcinków :/

Weronka90

Bede szukal dalej na torrent i stronkach online

gok_U

dziękuje

gok_U

Droga do przebaczenia (2007) znalazłam na vizjer pl ale reszta to gorzej i nie ma nigdzie byu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones