PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 466
ocen
6,9 10 1 4466
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

Jak w temacie.
Ja jestem osobiście bardzo zadowolony i oczarowany, wyszło im to świetnie, naprawdę widać oddanie komiksowemu pierwowzorowi, klimat jakiego jeszcze nie było w serialach marvela, świetna fabuła i ta aura tajemnicy, postacie prezentują się wyjątkowo dobrze i każdego da się polubić, nie są sztuczni, każdy ma swój własny charakter i osobowość i się czymś wyróżnia (moje faworytki to zdecydowanie Nico i Karolina <3, obie mają cechy które ubóstwiam w damskich postaciach), dobra gra aktorska, zarówno młodych jak i dorosłej części obsady (dorośli są tu lepiej zarysowani niż w komiksie), którą da się nawet polubić, na pochwałę zasługują również dialogi oraz relacje między postaciami, nie jest to sztuczne i takie wymuszone ale prawdziwe i można się utożsamić z bohaterami.
Sprawa z mocami też jest ciekawa, są dość oryginalne ale za mało jeszcze pokazane, co mam nadzieję zmieni się w przyszłych odcinkach, jest to chyba moja 2 ulubiona premiera marvela w tym roku po Punisherze.

Jakie macie opinie?

Rrouge

a gdzie ten serial można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
Predator17759090

W Polsce Showmax, w USA Hulu. To tyle jeśli chodzi o te najbardziej legalne sposoby. Showmax poza tym serialem ma też Inhumans i Agentów Tarczy.

xbcd

Agentów Tarczy to oglądam gdzie indziej :) ale z chęcią to zobaczę na pewno tych runaways

Rrouge

Jak na razie trochę to wszystko jakieś takie plastikowe... Ale to dopiero 3 odcinki, może się poprawi.

Jest niestety jedna rzecz która jest po prostu tragiczna... Old Lace wygląda prawie tak źle jak smok z tego serialu o Wiedźminie. Rozumiem że to mała produkcja z niewielkim budżetem ale aż odrzuca jak się na to patrzy...

ocenił(a) serial na 7
mg1111

Zgadzam się
Też mnie to odrzuciło choć serial oceniam wysoko
Dinozaury wyglądały lepiej w pierwszej części kultowego Jurassic Parku
Wiem że dzieli je budżet ale także sporo czasu więc Lace powinna być chociaż tak samo dobrze zrobiona :d

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Pierwsze odcinki bardzo dobre. Jeśli tego nie zniszczą, to będzie świetny serial, jakością dorównujący Daredevilowi (choć w zupełnie innym klimacie).

Rrouge

W większym stopniu się zgadzam, ale jednak ktoś tu dobrze zwrócił uwagę na wygląd Old Lace'a :/ Wieje strasznie cięciem po kosztach.

Rrouge

wytrzymałem do 3 odcinka, niestety nie jestem targetem tego serialu, jestem po prostu na takie głupoty za stary, nie chodzi o tematykę (mutanci) ale o potraktowanie tematu , 1 odcinek jeszcze ujdzie ale im dalej tym gorzej, typowa młodzieżowa papka dla mas, szkoda czasu naprawdę. Czuć niski budżet, aktorzy starsi i młodsi nie najwyższych lotów, wszystko jakieś takie plastikowe. Sam pomysł na fabułę zły nie jest wiec jak ktoś chce to lepiej chyba przeczytać komiks (serial na nim bazuje)

ocenił(a) serial na 8
azakiel

Mi wciąż się bardzo podoba :D 3 odcinek jest akuratnie najlepszy z tych trzech według mnie, o komiksie wiem,sam czytałem i nawet wspomniałem, mi osobiście podoba się, bo emocje są dobrze pokazane jak i relacje między postaciami, same postacie też są ciekawie wykreowane i podobają mi się tak samo jak w komiksie a rodzice jak pisałem bardziej niż w komiksie, no ale faktycznie też może komuś starszemu nie podejść, mi jako osobie 20-letniej pasuje, uwielbiam zarówno seriale wyższe poziomowo i dojrzałe jak i młodzieżówki, a ten akurat bardzo mi trafił w gust, fabuła też na plus i mimo wszystko osobom lubiącym takie młodzieżówki bardzo polecam bo ma ciekawych bohaterów jak i wątki, no ale zależy od gustu i też właśnie od tego czy ktoś lubi takie luźniejsze i młodzieżowe podejście, także rozumiem ;)

Rrouge

a kto to jest ten biały koleś w z maską na twarzy .

ocenił(a) serial na 7
tekstyl

dowiesz się w piątym odcinku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones