Rodzina Soprano (1999-2007)
Rodzina Soprano: Sezon 5 Rodzina Soprano Sezon 5, Odcinek 4
Odcinek Rodzina Soprano (1999-2007)

All Happy Families...

8,1 493
oceny
8,1 10 1 493
Rodzina Soprano
powrót do forum s5e4

Ćpający Tony ... Serio?

ocenił(a) serial na 10

Jak w temacie, przez 4 sezony miał mój szacun za brak narkotyków i nagle kur#a w 5 sezonie zrobili z niego ćpuna...dla mnie porażka scenarzystów z tym akurat wątkiem z dupy

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

Jakiego ćpuna, raz wziął przy Adrianie bo chciał ją przelecieć i tyle.

ocenił(a) serial na 10
stringer_bell

Jak ktoś ćpa to jest ćpunem, zresztą nie raz bo w klubie też dawał w nochala. Adriana nawinela się raczej przypadkiem

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

przesadzasz chłopczyku, masz coś do ćpunów? yy

ocenił(a) serial na 10
Kadet7777

nic, że był szefem mafii, zdradzał żonę. on zażył substancję. zobaczcie - naćpał się. ludzie zwołajcie wieś, rozpalcie pochodnie i niech ktoś przyniesie widły.

ocenił(a) serial na 10
daee1

nic nie rozumiecie, Tony mordował, zdradzał, kradł i kij wie co tam jeszcze ale narkotyków nie brał, uległ tak prozaicznej słabości a to w końcu wielki Tony Soprano kozak jakich mało a uległ tak ujowej pokusie i to mi po prostu nie pasuje do niego i to wszystko, tym samym nie różnił się zbyt wiele od Crisa którego tak za ćpanie negował a ostatecznie zabił a sam dawał w przegrodę i to tyle.

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

Też zwróciłem uwagę na ten zwrot w jego postaci w późniejszych sezonach, ale jak on to powiedział "a tylko małą kreseczkę". ;-P Chlać też chlał, to chyba na jedno wychodzi.

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

Chrisa narkotyki ściągnęły na dno, a Tony wziął raz, bo chciał zaliczyć Adriannę. Gdyby nie wypadek to by ją nadział, to oczywiste. A kreseczka miała mu pomóc zapomnieć, że to dziewczyna Chrisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones