PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 70 032
oceny
8,5 10 1 70032
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Zmieniona wersja na HBO GO

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko mi się zdaje, że na HBO GO jest zmieniona wersja? Pierwszy raz oglądałem „Sopranos” 10 lat temu, z „zatoki piratów”. Obecnie odświeżam na HBO GO i brak mi niektórych scen, między innymi gdy Meadow prawie przypłaciła życiem zażycie ectasy na imprezie, gdy jakaś dziewczyna się zaćpała na premierze „Tasaka” w toalecie i była z tego afera, gdy Tony godził się z Carmelą w basenie to pamiętam długą sekwencję, a tutaj były urywki. Czy mi się zdaje czy jest zmiana?

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Na pewno jest alternatywna telewizyjna wersja Sopranos i jest ona ocenzurowana. Np poskracane sceny seksu, wypikane niektóre bluzgi i stonowane morderstwa. Kiedyś do jakiejś gazetki było to nawet dodawane, a dystrybuował Universal.

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Bardzo mnie ciekawi ta sytuacja na premierze "Cleavera", jeśli dotarłbyś kiedyś do tej sceny, to byłbym wdzięczny, jeśli się tutaj podzielisz. W każdym razie ja oglądałem ok. 6-7 lat temu pierwszy raz z zatoczki, a teraz pierwszy raz na HBO GO i nie zauważyłem żadnej różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones