Riverdale
powrót do forum 5 sezonu
serbinek26

Nawet fryzur nie zmienili.... Dno

ocenił(a) serial na 4
palka83

Fryzury zmienili Archiemu i Batty

serbinek26

Jeśli chodzi o główną 4 to Archiego i Veroniki w sumie kompletnie nie zmienili, zgadzam się, ale Jughead trochę przytył, zapuścił wąsa i trochę mniej szczeniacko się zachowuje, Betty fryzurę przecież zmienili, tak samo styl ubioru zupełnie inny, no i ona też stała się profesjonalna i dojrzalsza, nie to co wcześniej. Co Twoim zdaniem mieliby zrobić bardziej w przypadku Betty i Jugheada, żebyś zauważył zmianę?

ocenił(a) serial na 2
serbinek26

Ten obecny sezon po 7 latach jest jeszcze gorszy niż wcześniej, serial z odcinka na docinek stacza się, o ile gra aktorska jest na jakimś poziomie, to fabuła, dialogi i zachowania bohaterów jest totalnie idiotyczne

ocenił(a) serial na 7
serbinek26

Mnie się daty nie zgadzają XD
Kończąc szkołę odkopali kapsułę czasu po 75 latach z 1945 rok co daje nam 2020 rok zakończenia szkoły. Nie wiem na jaką wojnę szli uczniowie ze zdjęcia w czerwcu 1945 roku, ale to pomijam. Mija 7 lat po czym podają, że jest 2021 rok - i tu już głowa eksploduje. Dziwi mnie też, że w Riverdale cały czas mają stare auta z lat 50-60 i nie ma żadnego nowego samochodu przy najnowszych laptopach i komórkach.... O wyglądzie nawet nie wspominam, gdyż było to poruszane ;)

trebuh87

To akurat gdzieś czytałem że robią to celowo -nie umieszczają akcji w określonym czasie i dlatego raz widzimy auta z lat 70-tych a za chwilę nowoczesne smartfony

trebuh87

Cały serial stylizowany na podstawie komiksów/bajek/seriali z lat 70. Tak ma być.

trebuh87

Też z takich ciekawostek związanych z datami: na nagrobku ojca Archiego - Freda widzimy lata życia 1970 - 2019, Co się zgadza biorąc pod uwagę, że do zakończenia szkoły mija kilka miesięcy i jest rok 2020.
Moim zdaniem mogli po prostu umieścić dalszą akcję w 2027 roku, a nie mieszać z tym 2021, mówiąc, że minęło 7 lat.
Podanie dat = umieszczenie akcji w czasie.

ocenił(a) serial na 4
serbinek26

Nie wiem jak ty ale osoby które ja znam wcale się tak mocno nie zmieniają w ciągu 7 lat jeśli są mają po 20 parę lat

xo_Dreamer_xo

no sorki ale 18-letnia dziewczyna czy chłopak wyglądają identycznie w wieku 24 lat?

ocenił(a) serial na 4
serbinek26

Może nie identycznie ale mocno się nie zmieniają, a jak popatrzy się na aktorów to widać w nich zmiany, no może oprócz paru osób.

xo_Dreamer_xo

Oczywiście, że ludzie się tak nie zmieniają, chyba, że nie dbają o siebie... Dopiero PO 30 dziewczyny np. wyglądają starzej niż w liceum. W dodatku akurat aktorzy zawsze byli tam za starzy jak na uczniów - więc co mieli z nimi robić.

xo_Dreamer_xo

Weźcie pod uwagę, że aktorzy grający Archiego, Betty, Veronikę i Jugheada teraz dopiero grają ludzi w swoim wieku. Jak mieli ich postarzyć skoro tak właśnie wyglądają 25 letni oni, tak wyglądają ludzie w tym wieku.
Problem był raczej w drugą stronę, bo np. Cole Sprouse ma teraz 29 lat, a mając 25/26 grał 17 latka, więc trzeba było go odmłodzić, podobnie z Camilą Mendes.

serbinek26

Ja mając 18 lat a teraz 27 nie różnie się za wiele. Gdyby nie ingerowanie w twarz medycyna estetyczna to wyglądałabym identycznie jak 7 lat temu. Dlatego jak dla mnie to całkowicie normalne że ich nie postarzali. No ale co do fryzur itd to jednak mogli jakoś w to bardziej zaingerować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones