Riverdale
powrót do forum 2 sezonu

Witam! Jak podoba wam się 2 sezon Riverdale? Jak dla mnie jest ciekawy. Dopiero 3 odcinek wyszedł, ale jak na razie trzyma w napięciu i ostatni był dla mnie najlepszy. Wreszcie twórcy postanowili rozwinąć postać Kevina pod kątem jego psychiki. Wzruszył mnie moment, gdy zaczął rozmawiać z ojcem i, gdy zaczął skarżyć się Betty. Jest teraz znacznie ciekawszy i nie jest stereotypowym gejem, jak w sezonie pierwszym, a to dopiero trzeci odcinek!
Smuci mnie jedynie fakt, że jak na razie to Cheryl miała dosyć znikomą role.. Chciałbym, żeby było jej więcej na ekranie, no ale na pewno tak pędzie w przyszłych odcinkach, bo przecież to jedna z ciekawszych postaci ^^

ocenił(a) serial na 6
MrBartus33

O co chodzi z Kevinem i tym lasem? Za cholerę nie mogę rozkminić tego wątku.

no_bo_co

Po prostu chodzi do lasu, żeby szukać wrażeń. Czuje się samotny, przez co zazdrości Betty, że może ona wieść normalne życie i chodzi na samotne spacery. Być może, żeby kogoś w końcu poznać. Różnie można to rozpatrywać

ocenił(a) serial na 8
MrBartus33

Facet włóczący się po lesie w celu seksu w krzakach to jest bardzo stereotypowo ukazany obraz geja. Tym niemniej akurat tutaj mi to nie przeszkadza, ponieważ zostało sensownie umotywowane Riverdale jako małą konserwatywną mieściną...

ocenił(a) serial na 8
MrBartus33

mnie trochę durig sezon zawodzi ;( stracił klimat.

tysiuniax33

Nie ma za grosz klimatu.
Postacie sie kompletnie zmieniły. Agresywny Archie, odważna Betty, cicha Cheryl i towarzyski Jughead, kręcący coś z inną dziewczyną...
Morderca nie wiadomo skąd, po co i dlaczego.
Póki co, kompletnie nie podoba mi sie ten sezon, a szkoda, bo pierwszy był boski.

MrBartus33

dalej to kompletne dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones