Riverdale (2017-2023)
Riverdale: Sezon 4 Riverdale Sezon 4, Odcinek 17
Odcinek Riverdale (2017-2023)

Rozdział siedemdziesiąty czwarty: Wstrętne miasteczko

Wicked Little Town 43m
4,6 445
ocen
4,6 10 1 445
Riverdale
powrót do forum s4e17

Nie lubię zbyt bardzo tych odcinków musicalowych ale już pomijając to ten odcinek strasznie mnie rozczarował, nie wyciągamy z niego prawie nic. Dowiadujemy się może trzech czy czterech ciekawych informacji a reszta to muzyka pewnie oceniła bym ten odcinek wyżej jakby nie to że to ostatni odcinek tego sezonu i niesmak pozostanie na długo.

ocenił(a) serial na 9
tomalajustyna

To nie jest ostatni odcinek tego sezonu.

klaudia0806

a jak Archie grał na dachu na gitarze elektrycznej bez żadnych kabli :D ahahaha i zdążyli przez restauracją Popa zamontować halogeny :P

ocenił(a) serial na 9
sylwusik233

Myślę, że w tym serialu takie "odrealnienia" to już chleb powszedni i chyba raczej nie możemy się spodziewać 100% realizmu, tylko pozostaje nam zaakceptować to :D

ocenił(a) serial na 7
klaudia0806

Mnie zdziwiło też to, że Jughead nagle umie grać na perkusji XD I śpiewa ze wszystkimi, mimo że przez ponad 3 i pół sezonu był indywidualistą i stronił od występowania na scenie...

ocenił(a) serial na 9
Emily_1864

Mimo wszystko porównując do sezonu 2 i 3, to 4 wydaje się na razie w miarę ogarnięty :)

ocenił(a) serial na 3
sylwusik233

Naprawdę? W tym odcinku czepiać się, że gitara niepodłączona lub, jak zdążyli halogeny zamontować? To równie dobrze można zastanawiać, skąd wszyscy wzięli przebrania kobiet i jak zdążyli się tak szybko wystroić. Jak fani serialu na takie rzeczy zwracają uwagę, to już się nie dziwię, że wciąż to kręcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones