PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 453
oceny
6,7 10 1 85453
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Po 9 odcinku 4 sezonu wydaje mi się, że śmierć Jughead'a będzie po prostu sfingowana na potrzebę "A perfect murder", które zadali mu na zajęciach z literatury.

Auroraa14

Po co dodajesz taki tytuł?! Spoilerujesz tym, którzy są w tyle :/ Jak ja nienawidzę takich ludzi...

ocenił(a) serial na 2
tazla

To nie moja wina, że jesteś w tyle, mogłaś nie wchodzić w link, przecież był zaznaczony spoiler. :) Zasada spoilerów nie obowiązuje tak długo.
PS To ciężkie musisz mieć życie jak tak wszystkich nienawidzisz. :)

Auroraa14

Ja akurat jestem na bieżąco, miałam na myśli innych, poza tym chodzi mi o tytuł, a nie dalszą treść pustaku.
Nienawidzę tylko takich tępych dzid, jak Ty, które psują ludziom przyjemność z oglądania serialu. Jakoś inni umieli poruszyć ten wątek w inny sposób.

ocenił(a) serial na 2
tazla

Twoja wypowiedź świadczy tylko o Twoim poziomie. Wyzywanie ludzi od pustaków i „tępych dzid”...mama dobrze wychowała. :)

Auroraa14

Jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to zaczyna pieprzyć nie na temat. Nawet zdania nie umiesz poprawnie dokończyć.
Nie moja wina, że jesteś tak tempa, że nie wpadłaś na to, że samym tytułem komentarza możesz komuś zaspoilerować.

ocenił(a) serial na 2
tazla

Tępa, a nie tempa. Ja tam się świetnie bawię. :D

Auroraa14

To weź za robotę, zamiast się bawić.

ocenił(a) serial na 2
tazla

Dziękuję za tę cenną poradę życiową!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones