PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 453
oceny
6,7 10 1 85453
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Coś poszło nie tak

ocenił(a) serial na 7

Pierwszy sezon był naprawdę dobry; coś świeżego i nowego, z niesamowitymi postaciami, relacjami i zagadkami. Naprawdę z przyjemnością to oglądałam, nie mogąc doczekać się najnowszych odcinków.
Teraz?
Moim zdaniem, przykro mi to mówić, ale sezon 2 jest o wiele gorszy od poprzedniego. Wszystko wydaje się dość zagmatwane i z każdym kolejnym odcinkiem... nudniejsze. Życzyłabym sobie więcej Cheryl, która niestety z każdym odcinkiem pojawia się coraz rzadziej i po prostu... więcej chemii między tymi wszystkimi bohaterami; brakuje mi tego, naprawdę. Kevin występuje sporadycznie, a też jest ciekawą postacią, której wątki można by fajnie pociągnąć, a jeśli już jest, to najczęściej po prostu siedzi, albo stoi gdzieś w kącie nic nie mówiąc.
Jednym słowem, nie odczuwam już takiej przyjemności z oglądania, co wcześniej, a to wielka szkoda, bo miał ten serial spory potencjał, ale być może jeszcze się coś zmieni.

ocenił(a) serial na 2
xmermazingx

Mam tak samo, drugi sezon co rusz mnie zawodzi i straszliwie nudzi. Postać Archiego od zawsze mnie irytowała, ale Jugheada teraz też nie mogę przeżyć. Niby outsider, który się nigdy nie wychylał, nagle chce zarządzać gangiem i dosłownie tylko tego dotyczą jego wszystkie wątki. Strasznie to nieinteresujące. Cheryl uwielbiam, ale jej prawie w tym serialu nie ma. Zostaje mi Betty przynajmniej. A jeśli rozwiązanie zagadki Black Hooda było na serio, to sięgnęło poziomem Słodkich kłamstewek. W sensie, tej postaci nie było przez 3/4 serialu, nagle odcinek przed pokazaniem tożsamości robią na niego co rusz zbliżenia i od razu okazuje się tym złym.

ocenił(a) serial na 7
Kierokat

Zgadzam się. Archie też od początku mnie denerwował i tak naprawdę, kiedy pojawia się wątek Veronica - Archie - Państwo Lodge nie przywiązuję do tego tak wielkiej uwagi z racji tego, że... cóż, nudzi mnie to. Co do Jughead'a; w pierwszym sezonie jawił się naprawdę jako świetna postać, outsider, który ufa tylko swojej małej grupce osób. Relacja Betty - Jughead była świetnie zbudowana, ponieważ zaczynali od wspólnego śledztwa, a później powoli zaczęli sobie ufać, pomimo wszystkich przeciwności. Teraz tu też przyznaję rację: tylko węże, węże, węże i węże, wszystko wokół nich i Jughead jako ich lider. Sądzę, że powoli zaczynam być tym zmęczona.

ocenił(a) serial na 8
xmermazingx

2 sezon złapał troszkę zadyszki, jednak 12 odcinek był świetny

ocenił(a) serial na 10
xmermazingx

też mi się średnio podobał potem dowiedziałem się że serial jest na podstawie komiksu przez co przestałem go brać na poważnie tylko bardziej na luzie i podoba mi się nawet bardziej

ocenił(a) serial na 3
xmermazingx

Dla mnie jest zupełnie na odwrót. Pierwszy sezon to naciągane 6/10. Sezon bardzo nierówny i nudny, nic się nie dzieje. Momentami poziom gimnazjum w najgorszym wydaniu, jakaś żałosna księga podbojów i tego typu rzeczy. Było tak dużo bezsensownych scen że wątek z zabójstwem brata Cheryl schodził na drugi plan. Drugi sezon jest świetny, mroczny i trzyma w napięciu. Dla mnie mocne 8,5. Dużo zwrotów akcji, świetny i klimatyczny kryminał. Momentami klimatem przypominał stranger things. Śledztwo Betty i Veroniki o ich podejrzenia co do szeryfa mistrzostwo świata, chyba najlepszy odcinek z całego serialu. Za Kevinem nie przepadam i może w pierwszym sezonie był trochę częściej ale robił głównie za przyjaciółkę której każdy może się wygadać. A tak naprawdę dopiero w drugim sezonie był jakiś ciekawszy wątek z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones