PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 453
oceny
6,7 10 1 85453
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Oglądam z ciekawości, ale postać Archiego zaczyna mnie już mocno irytować. Ja rozumieniem, że w Amerykańskich serialach w paczce znajomych każdy jest z każdym (np. Plotkara albo 90210). Ale serio ? Nauczycielka i Veronica przez pierwsze odcinki, Betty wyznaje mu miłość, potem Val i znów Veronica -chociaż w tym samym odcinku chciał wrócić do Val. Ahh i Betty wielce w nim zakochana, 2 odcinki później zaczyna się spotykać ze jego najlepszym kumplem, a teraz jest zazdrosna. Serial mi się podoba ale kurde troszkę realizmu,

ocenił(a) serial na 4
aneta742

w takich serialach nic nie jest realne :D wystarczy spojrzeć na aktorów grających 16 latków, czy choćby to jak się zachowują

ocenił(a) serial na 7
aneta742

Serial jest świetny jeśli chodzi o morderstwo ,motywy ,zagadki ,tajemnice ale wątki miłosne szwankują ..
Od początku czułam chemię między veronicą a Archiem ..już jak sie spotkali to jak patrzyli na siebie ,później te zamkniecie w szafie ..i ogólnie czułam,że coś się święci więc ciesze się,ze są razem .. ale jego związek z nauczycielką czy ,,niewiadomocotobyło'' z tą laską z zespołu naprawdę zbędne .. Betty zakochała sie w najlepszym przyjacielu ..cóż zdarza się .. teraz jest z Jughadem, tworzą super parę ale wg mnie za szybko sie pozbierała ..

ocenił(a) serial na 10
aneta742

Prawda, w pewnym momencie Archie stał się tak rozlazły w tym temacie, że aż zaczęło mi się robić niedobrze. A na początku tak dobrze się zapowiadał…

Apricot_

Ja już przestałam oglądać jest wiele lepszych seriali. A z tym poziomem wątpię, że będzie 3 sezon. Jeżeli chcecie obejrzeć serial o prawdziwych nastolatkach polecam SKAM :D http://www.filmweb.pl/serial/Skam-2015-770296

ocenił(a) serial na 6
aneta742

Jestem świeżo po pierwszym sezonie i całkowicie się z tobą zgadzam, Archie niesamowicie mnie irytuje. Jego postać nie ma żadnego wyrazu, twórcy przedstawili nam bohatera którego widzieliśmy już miliny razy, w innych produkcjach. Przechodzi z jednego związku w drugi jak tania dziwka, przy czym ma dobre serduszko, nieskazitelny talent wokalny, boskie ciało i generalnie człowiek bez skazy. Szkoda tylko że kompletnie brak mu charakteru.

ocenił(a) serial na 6
Ewelinaa_

zgadzam się w 100 % :)

ocenił(a) serial na 6
aneta742

dokładnie tak :) śmiałam się, że dosłownie za jedną dziewczyną drzwi się zamykają, a już ma kolejną. Nawet Cheryl w nim była zakochana. Zupełnie jakby był jedynym chłopakiem w mieście.

Danicalifornia_2

Zaczęłam z ciekawości 2 sezon, i nie wiedziałam, że może być jeszcze gorzej, a jednak :D ten serial jest tak durny, mam wrażenie, że jest to zlepka pseudo "fajnych" scen. Co śmieszniejsze będzie 3 sezon :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones