PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 453
oceny
6,7 10 1 85453
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Naprawdę są dobre, rozbudowane seriale, które cieszą się sławą i nie mają tak dobrej średniej, dlatego przy wyborze serialu, proszę się tym nie sugerować. A co do serialu....

To już było. Dramaty u nastolatek, okres buntu, tanie i naiwne romanse,problemy w rodzinie... Czyli wszystko to, co pozbawia serial oryginalnego klimatu. Zapowiadał się nieźle,. Liczyłem na tajemniczość małego miasteczka, mroczną intrygę przeplataną zwykłą codziennością. Pozwolę sobie zacytować koleżankę niżej
"trzynastoletnia ja byłaby pewnie oczarowana tym serialem,"

Lebron187mcs

Nie jestem trzynastoletnią dziewczyną , a serial przypadł mi do gustu .

Po drugie każdy ocenia według swojego gustu , ja oceniam każdy serial indywidualnie dlatego też inne seriale mnę nie obchodzą .

Mnie właśnie zaciekawił klimat miasteczka i bohaterowie .

ocenił(a) serial na 7
Lebron187mcs

A czy was też razi ta "niepamiętliwość" bohaterów tego serialu?. Chodzi mi o to, że wielokrotnie zdarzało się, ze jedna postać krzywdziła drugą. Jednak mijał dzień, pare chwil, i wszystko wracało do normy, jak by się nic nie stało. Dosłownie, jakby bohaterwie mieli pamięć złotej rybki...

ocenił(a) serial na 4
Lebron187mcs

zgadzam się...drama dramę poganiaXD tak oglądam i się zastanawiam, czy tam nikt nie jest szczęśliwy??

Lebron187mcs

Ok hejtujcie teen drame za być teen dramą ;)

ocenił(a) serial na 9
Lebron187mcs

Coś musi się dziać zanim znajdą sprawcę zabójstwa Jasona. I dlatego w sumie ten serial oglądam.

ocenił(a) serial na 5
Niezdecydowany

Ten sam motyw ma detektyw, porównaj sobie poziom tych dwóch seriali.

ocenił(a) serial na 9
Lebron187mcs

Dużo seriali ma ten sam motyw (Belfer, Twin peaks). Mi się tam podobają takie teen dramy i wytykanie, kto kogo zabił, a fakt, serialu przy Detektywie bym obok nie umieścił.

ocenił(a) serial na 5
Niezdecydowany

Dlatego jestem w stanie zrozumieć twoją ocenę :)
Film trafił w twój gust i jest to indywidualna ocena, bo po prostu darzysz ten film pewną sympatią. Pomysł nie uważam za najgorszy, ale sam zrobiłbym ten film lepiej. Ocena 5 bo amatorszczyzna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones