Revolution (2012-2014)
Revolution: Sezon 1 Revolution Sezon 1, Odcinek 5
Odcinek Revolution (2012-2014)

Soul Train

7,6 562
oceny
7,6 10 1 562
Revolution
powrót do forum s1e5

s01e05

ocenił(a) serial na 4

SPOJLER

Naprawde staram sie nie zniechecac do tego serialu ale scenarzysci robia wszystko zeby mi sie nie udalo. Tak jak pisalem w innych tematach, sam pomysl na serial jest genialny, daje ogromne mozliwosci do pokazania post-apo swiata. Natomiast dostajemy serial z mierna akcja, jeszcze gorszymi/sztucznymi dialogami i bezsensowna fabula(przez caly sezon beda scigac blondaska?myslalem ze w tym odcinki zakoncza ten watek). Do tego dziwny jest fakt, iz w przedsiewzieciu biora udzial osoby ktore byly odpowiedzialne za takiego produkcje jak Lost czy Supernatural. Narazie serial jest nudny ale dam mu jeszcze szanse, na chwile obecna slabe 4. Nie chce sie juz czepiac tego co jest mozliwe a co jest absurdem ale akcje typu - laska dostaje kose w brzuch po czym za chwile jest zdrowa strasznie mnie uderzaja. Dialogi tez stoja na najnizszym poziomie a bohaterowie sa strasznie liniowi. Na plus tylko to, ze wreszcie rozwineli (oczywiscie przez minute i pod sam koniec, bo przeciez sciganie blondaska jest zbyt fascynujace) watek naszyjnika/pendrive'a. Wiemy juz ze jest ich 12 i pomoga w odzyskaniu energii.

ocenił(a) serial na 6
checik1

I pewnie będą ich [naszyjników] szukali przez cały sezon....Przez cały odcinek próbują podłożyć bombę i uratować blond gnoja i co ? Ani tego ,ani tego.Przynajmniej fajnie po ryju dostał :D Retrospekcje jak najbardziej na plus.I domyśliłem się na samym początku odcinka,że "Nate" to Syn generała.Swoją drogą I Miles i te blondi mieli okazję aby go zabić ,ale tego nie zrobili...Gdyby nie Miles to bym tego nie oglądał.

btw. Nate wyleciał przez te okno jak Hicks z Alphas xD

checik1

jak nawijali o tym "Danny i Danny" to mnie ku***wica już brała.... no ile można
Pozatym Amerykany widać strasznie inteligenty 15 lat zajeło im uruchmienie czyściutkiej i lśniącej lokomotywy parowej z muzeum - to jest naprawde coś ;]]
i 15 lat też ciągną te samochody przez konie czy woły (jak wchodzili do miasta) bo nie potrafią zbudować furmanki..... szok takie rzeczy pokazywać

ocenił(a) serial na 6
ixxert

co do aut - mają, gniją, to czemu nie wykorzystać i po co furmanki robić, tu masz chociaż wygodne siedzenia, ale jak ciekawe z takiego auta koniem się powozi? A mnie uderza to zarośnięcie wszystkiego, ja rozumiem - w miejscach, gdzie się ludzie wynieśli, ale tam gdzie mieszkają? I skąd nagle w każdym miejscu akurat winorośla? Co do pociągu - co racja to racja - 15 lat? w ogóle się zachowują bardziej dziko niż ludzkość tuż przed wynalezieniem prądu, rzemieślników i inżynierów nie ma na świecie?. I jakim cudem przez 15 lat nikt nic nie wymyślił co się stało, wszystkich naukowców wcięło razem z prądem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones