PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 131
ocen
6,5 10 1 9131
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

napisy do 12 odc

użytkownik usunięty

czy ktos w koncu zrobi?

ocenił(a) serial na 8

Podszlifuj angielski to będziesz na bieżąco.

użytkownik usunięty
foxbond

nie medrkuj pajacu

ocenił(a) serial na 8

Właśnie ze względu na takich ludzi nie robię napisów, a jedynie przeprowadzam korektę. Po prostu szkoda czasu na chamów, którzy nie doceniają czyjejś pracy w ramach wolontariatu, a wręcz się jej domagają.


Kliknij donate, a prace na pewno będą postępować szybciej.

użytkownik usunięty
foxbond

o co ci chodzi koles? zapytalem czy w koncu ktos napisy zrobi ale ty od razu musiales wyskoczyc ze swoimi madrosciami
co nie doceniam czyjej pracy ? pokaz mi gdzie tak napisalem ?
skad takich durni jak ty sie bierze ?

ocenił(a) serial na 7

Ja tam angielski znam ,ale nie tak profesjonalnie i zawsze coś tam może w zdaniach umknie mojej uwadze , więc lubię oglądać z napisami by zrozumieć wszystko dokładnie na tip top. Zastanawia mnie jednak czemu nie ma napisów do odcinka 2x12 ? ,zwłaszcza że już jest wyemitowany 2x13 !! . Nie żeby to była dla mnie jakaś tragedia a tylko zagwozdka , więc się pytam "why"?

ocenił(a) serial na 7
lukasz_sz81

Widocznie ludzie, którzy robili napisy do tego właśnie serialu zmienili sobie priorytety. Też czekam i czekam i czekać dalej będę... aż tak bardzo mi nie zależy, serial do rewelacyjnych nie należy , a oglądam jeszcze kilka innych serialów, więc na razie mam co oglądać. Jednak mimo wszystko byłoby miło, gdyby napisy w końcu się pojawiły. :)
A co do angielskiego, to mam podobnie... sporo rozumiem, ale też dużo brakuje mi do perfekcji. Gdybym oglądał bez napisów, to zrozumiałbym może z 70% dialogów.

ocenił(a) serial na 7

Ludzie robią za darmo napisy. Takie pisanie tylko to opóźnia. Polecam Donate - czyli wspieranie finansowe dla twórców napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones