PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 130
ocen
6,5 10 1 9130
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

Kogo obstawiacie? Myślicie, że ktoś z obecnej obsady, czy wrzucą jakąć całkiem nową postać? Mój głos na ten moment jest na Jasona

ocenił(a) serial na 6
7kinga

Pewnie nową. Przecież syn Monroe'a miał mieć chyba 10 lat, myślę, że Jason jest troszkę za duży.

Ashsword

10 lat? przecież ta dziewczyna zaszła w ciążę jeszcze zanim Monroe i Miles poszli do wojska

ocenił(a) serial na 7
7kinga

Myślę, że to będzie ktoś nowy, ale raczej szybko się nie pojawi. Nie wiem, czy oglądałaś odcinek "Everyone says I love you", więc nie chcę spojlerować.

Miss_Joker

Syn Monroe powinien być teraz gdzieś w wieku 25/27 lat. Dużo osób obstawia łowcę nagród (chyba Adam się nazywa) z pierwszych odcinków, w tym i ja. Ktoś z obsady nawet potwierdził, że pojawi się w przyszłości. Wygląd w miarę też pasuje - blond włosy, niebieskie oczy. Jason raczej to nie jest, bo przecież Bass w ogóle nie znał Nevilla przed Blackoutem + 0 cech wspólnych.

andziaaa133

Mi też to przyszło na myśl, ale coś go za długo nie ma jak na taką ważną postać. Spotkałam się jeszcze z teorią, że to będzie prezydent USA (na zasadzie jaki ojciec, taki syn). Trochę naciągane, zresztą wydaje się być na to za młody, no ale w końcu kto scenarzystom zabroni? To by mogło być ciekawe. Tak naprawdę, to odpowiada mi każda opcja, poza tą nieszczęsną, że niby to nie syn, tylko córka i jest nią Charlie. Na szczęście poza tymi faktycznie identycznymi oczami nic za tą teorią nie przemawia, zwłaszcza, że to chyba dość oczywiste, że Charlie okaże się w końcu córką Milesa.

7kinga

Niby nie miał za bardzo gdzie się pojawić do tej pory. Tak jak @Miss_Joker powiedziała, kimkolwiek dzieciak by nie był raczej szybko się nie znajdzie. Albo na koniec midseasonu Miles powie Bassowi gdzie go szukać, albo dopiero w drugiej połówce. Nastawiam się na trochę długie czekanie. :/
A co do Charlie to też myślę, że może się okazać córką Milesa. Tylko tu zaś kwestia genów, bo teoretycznie powinna mieć brązowe oczy czy nawet włosy a tak to zgadza się z Benem. Ale z drugiej strony to telewizja - wszystko możliwe :)

ocenił(a) serial na 8
7kinga

A ja uważam, że to był brat Charlie który umarł ;D

morgana000

Nie zgadza się wiekowo.

7kinga

Synem okazał się być ktoś zupełnie nowy :)

W 2x11 poznajemy Conner'a - syna Bass'a, który zdecydowanie wdał się w ojca :)

Gra go Mat Vairo.

zgadnij_kto

Widzialam. xD Zobaczymy co z tego wyniknie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones