PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 130
ocen
6,5 10 1 9130
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

Super 8/10 Polecam

ocenił(a) serial na 8

Fajny pomysl na serial. Jak dla mnie pierwsze 2 odcinki 2 sezonu byly takie sobie (pokazywali co
sie zmienilo itp.) ale od 3 odc. dzieje sie! Zastanawiam sie tylko co takiego zrobili Aaronowi te
"swietliki" ze widzial Milesa. Moze jakos sie polaczyli. Nie wiem a wy jak sadzicie? :)

ocenił(a) serial na 8
klakomek

pytanie czemu pomagają Milesowi:)
dużo lepszy ten odcinek:)
chociaż właśnie akcja ze świetlikami mnie się nie podoba... niedługo czarować zaczną bo Aaron pewno je kontrolować będzie itd...
natomiast Sebastiana polubiłam:P tylko niech nie robi takiej miny załamanego... Charlie jest gorsza niż w pierwszym sezonie, mam nadzieję że się poprawi bo zaczyna mnie wkurzać..

ocenił(a) serial na 8
akam91

Zgadzam sie z toba. Troche dziwnie z tymi swietlikami i ze dopiero teraz sie pojawily. I powiem szczerze ze tez polubilam Sebastiana. Teraz nikomu nie grozi i pewnie bedzie razem z Milesem, bo jego i Rachel szukaja. Ale zastanawiam sie czy po tym wszystkim znowu stanie sie taki jak byl przedtem. :)

klakomek

Ja Bassa lubiłam od początku. Cieszy mnie, że jego postać tak się zmienia. Charlie wciąż nie mogę znieść - to był 3 czy 4 odcinek, który wydał mi się taki piękny... Kiedy w pewnym momencie akcja przeniosła się do niej i wtedy już zrozumiałam, czemu tak dziwnie dobrze mi się oglądało:P Dziwny pomysł ze świetlikami, ciekawe, czy jakoś to wyjaśnią, wkładając w to chociaż odrobinę logiki ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones