PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 131
ocen
6,5 10 1 9131
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

Witam,
Jak tam emocje po ostatnim odcinku? Jak rozumiecie ostatnia scenę? Czyżby usuniecie nanotechnologii spowodowało odbudowę nowej alternatywnej rzeczywistości w, której całe "black down" nie miało miejsca? Szczerze po ostatnim obrazie ciarki mnie przeszły i przypomniał mi się
lekko motyw z LOSTA. Świetny odcinek.

dedzior228

Powiedziałbym raczej że to jest jego sen,bądź halucynacje.Powrót alternatywnej rzeczywistości oznaczałby koniec fabuły,bo nikt by nic nie pamiętał(zapewne oprócz Arona :) ). Według mnie uśmiercenie nanotechnologii spowodowałoby powrót elektryczności.

ocenił(a) serial na 7
krzysztof201

Zapowiedź nowego odcinka: http://2. hidemyass. com/ip-3/encoded/Oi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL3dhdGNoP3Y9WlN5dlAwbzkyVW8mbGlzdD1VVUt HZDIxM19UYlNteWJMZU43bHdzM2cmZmVhdHVyZT1jNC1vdmVydmlldw%3D%3D (bez spacji przed "hidemyass" oraz przed "com"). Wysyłam w tej postaci ponieważ dla naszego kraju nie jest filmik dostępny.

Na zapowiedzi widać Aaron popełnia samobójstwo żeby powrócić do rzeczywistości? Tom Neville na plakacie autobusu? Charlie wygląda na osobę, która wie o co chodzi? Kurde, ta zapowiedz pokazuje jednocześnie wszystko, a nic. Jestem ciekaw.

użytkownik usunięty
dedzior228

Zajeżdża mi tu Zagubionymi trochę, A Desmond był znacznie chudszy niż Aaron.

ocenił(a) serial na 6

kiedy ma byc kolejny odcinek ???? chyba się nie doczekam :D

użytkownik usunięty
Matylda09

dziś w nocy

ocenił(a) serial na 10
dedzior228

Dokładnie, też mi to przypomina z Lostów, mam nadzieje,że nie zjebią tego i będzie ciekawie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones