PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 129
ocen
6,5 10 1 9129
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

Jak w temacie. Bo ja tylko się napotykam z informacjami, że jest zagrożona kontynuacja.

ocenił(a) serial na 7
rafib1975

Póki co nic nie wiadomo poza tym, że jest zagrożony ale jak będą go dalej puszczać w kratkę jak do tej pory to raczej nie mają co liczyć na jakąś zadowalająca oglądalność. To wygląda jakby go chcieli uśmiercić drogą naturalną.

ocenił(a) serial na 7
reese

Też mnie dziwi jak puszczają to od jakiegoś czasu możliwe, że masz rację z tym uśmierceniem.

ocenił(a) serial na 7
rafib1975

Szkoda by było, bo serial naprawdę nabiera rozpędu i ostatni odcinek jest tego dowodem. Jestem pod wrażeniem jak jakościowo różni się od pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Vibra

Właśnie to jest ciekawe sporo ludzi na FW twierdzi, że serial w drugim sezonie jest ciekawszy ale w USA spada oglądalność. Dla producentów jest jednak ważniejszy tamten rynek, a szkoda.

ocenił(a) serial na 6
rafib1975

Serial został anulowany.

kamil665544

Trochę szkoda, mogło zrobić się naprawdę ciekawie.

kamil665544

BTW ciekawe co w takim razie z zakończeniem? Jeśli będzie jakiś cliff-hanger to trochę to teraz nie na miejscu, jeśli nie będzie 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
elfka77

Naprawdę myślisz, że ich to interesuje? Jedyna szansa to, że (jak już wcześniej pisałem) NBC chciało zabić ten serial drogą naturalną i nie zrobili cliffhangera w ostatnim odcinku a jak zrobili to i tak im to nie robi nie pierwszy i nie ostatni serial, który by się tak skończył.

ocenił(a) serial na 7
rafib1975

Przykro mi to pisać ale to ostatni sezon . http://www.filmweb.pl/news/Ten+sezon+by%C5%82+ostatni+dla+%22Community%22%2C+%22 Revolution%22%2C+%22Believe%22+i+%22Podmiejskiego+czy%C5%9B%C4%87ca%22-104764

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones