PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634694}

Revolution

6,5 9 130
ocen
6,5 10 1 9130
Revolution
powrót do forum serialu Revolution

Charlie

ocenił(a) serial na 7

Ogólnie sezon 2 jest lepszy serial ma trochę nie dociągnięć ale podoba mi się i dałbym mu co najmniej 7 gdyby nie
Charlie ..... Irytująca dziewczyna , nie potrafi grać , reszta aktorów jest ok ale Charlie to masakra , trochę jak Żmuda-
Trzebiatowska drewno

ocenił(a) serial na 7
temptation666

Mnie też niesamowicie denerwuje, a na dodatek jest jedną z głównych bohaterek... Nie dość, że Tracy beznadziejnie gra, to jeszcze sama Charlie jest okropną postacią.

ocenił(a) serial na 6
Miss_Joker

Fakt, Charlie wkurza, ale nie tak jak w 1 sezonie, zresztą przestałem zwracać na nią uwagę, serial stanie się lepszy, sezon 2 zmienił się o 360 procent, cały czas się coś dzieje, za to ogromny plus, mały minus za te 6 miesięcy później, czasami człek się gubił i mu się myliło.

ocenił(a) serial na 7
zawpork

Prawda, wcześniej wkurzała bardziej, ale też więcej jej było w serialu. Teraz rozbudowują inne wątki i ona już wcale taka istotna nie jest. Całe szczęście.

ocenił(a) serial na 7
Miss_Joker

Ale postarali się w 2 sezonie :)

ocenił(a) serial na 4
zawpork

No no 360 stopni. To sie zmienil ... hoho :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
temptation666

Mnie niesamowicie irytowała w 1 sezonie, a teraz... w sumie już jej tak nie-nienawidzę.

ocenił(a) serial na 8
Oliwka0077

Mam takie same odczucia. Nawet zacząłem ją trochę lubić.

ocenił(a) serial na 7
temptation666

Zgadzam się w całości. Serial interesujący, ale aktorka, która gra Charlie, kompletnie nie potrafi grać. Dziewczyna, kiedy powinna wyrazić złość czy zawiedzenie, ona się głupio uśmiecha.. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones