PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642462}
6,1 2 228
ocen
6,1 10 1 2228
Reguły gry
powrót do forum serialu Reguły gry

16 lutego czwartek 20;00 TVN7 ciekawe czy da się go oglądać;)

jazdowicz2666

Liczba odcinków 15 będzie mieć ten serial.

ocenił(a) serial na 3
Zbuntowany_RBD

Ale to dopiero pierwszy sezon jak serial się sprawdzi i będzie miał oglądalność to nakręcą pewnie 2 sez.

jazdowicz2666

gorszy od prosto w serce, majki i julii chyba nie może być ;<

ocenił(a) serial na 7
Paulina1925

Tamte seriale były na licencjach telenowel latynoamerykańskich. Ten serial jest na licencji amerykańskiego serialu komediowego, więc ciężko porównywać.

ocenił(a) serial na 3
Paulina1925

tych nawet nie oglądałem mi się podobał serial Usta usta mam nadzieję że ten podobny będzie;)

ocenił(a) serial na 6
jazdowicz2666

Usta, usta były całkiem niezłe, może i ten da radę, zobaczymy.

jazdowicz2666

Niestety od "Usta Usta" ten serial jest gorszy. Nie mowie, ze jest fatalny ale szalu nie ma.

ocenił(a) serial na 3
Blue_Fairy

Też tak uważam ten serial jednym słowem jest słaby nawet do reklamy nie dałem rady oglądać i wyłączyłem sztywna gra aktorów tak jak by chcieli na siłę rozśmieszyć widza a do tego ten głupi sztuczny śmiech nagrany puszczany co chwilę do Usta Usta wogóle go nie porównuje bo tam ten naprawdę śmieszny był a tu to brak słów.

ocenił(a) serial na 6
Blue_Fairy

Na razie nie oceniam (trzeba obejrzeć choć kilka odcinków bo bez sensu jest oceniać serial po kilku minutach), ale fakt że Usta Usta zainteresowały mnie od pierwszego odcinka.

I jak już wspomniałem gdzie indziej - podkładany śmiech uważam za bezsens, te czasy minęły. No ale widocznie Amerykanom dalej trzeba pokazywać gdzie należy wybuchnąć śmiechem, a że serial na licencji, no to cóż ;)

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Dlaczego jeszcze nie można oceniać?? Jak premiera już dawno była??

ocenił(a) serial na 6
Arch_Angel

Bo w/g filmwebu "Serial czeka na swoją premierę" :D

ocenił(a) serial na 5
andre_

Coraz gorzej z nadążaniem za faktami. Tak nie da się ukryć a to dlatego, że nie wiadomo po co tyle dodają a w szczególności to o grach.

ocenił(a) serial na 3
Arch_Angel

dlatego bo pewnie już się boją drastycznie niskiej oceny wolą to ukrywać;D

ocenił(a) serial na 6
jazdowicz2666

I wciąż czeka tak jak czekał ;)

ocenił(a) serial na 6
andre_

Tygodnie lecą a on dalej czeka.

ocenił(a) serial na 3
andre_

to jest kwestia zablokowanej (czasowo) możliwości dodawania dat premier

jazdowicz2666

MI serial przypadł do gustu, dziwi mnie tylko fakt, że nadal nie można oceniać odcinków... a lubię sobie odznaczać te które już widziałam.
A ostatnia scena z 3 odcinka po prostu genialna <rofl>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones