PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642462}
6,1 2 228
ocen
6,1 10 1 2228
Reguły gry
powrót do forum serialu Reguły gry

Bez przesady. Serial ogólnie spoko, jest śmieszny a to że jest to kolejna amerykańska (czy tam jakaś inna) podróbka to już nawet nie ma co komentować...

ocenił(a) serial na 6

Odcinek trwa pewnie ze 20 minut ale za to reklamy przed po i w trakcie jakieś 35. I o to w sumie chodzi. Pamiętaj że TVN nie ma wpływów z abonamentu - to prywatny biznes, musi zarabiać na siebie.

użytkownik usunięty
andre_

No ja sobie zdaję z tego sprawę tylko to jest nie szanowanie widza. Jak można puszczać serial raz na tydzień który trwa 20 minut ? To już nawet nie jest śmieszne. Dobrze ze chociaż w necie reklamy nie trwają tak długo.

ocenił(a) serial na 7

Człowieku. Przecież tak jest na całym świecie! Myślisz, że nakręcenie całego sezonu serialu to takie hop siup. Nakręcenie serialu trwa i kosztuje. Zawsze jest tak, że nowe odcinki seriali pojawiają sie raz na tydzień (wyjątek: podwójne początki sezonów lub finały). Częściej lecą tylko tasiemce typu moda na sukces.
Poza tym np. w wielkiej Brytanii seriale komediowe na rok potrafią mieć tylko 6 odcinków na rok. A poza tym u nas odcinki będą co tydzień bez żadnych przerw w trakcie sezonu, w przeciwieństwie do USA, gdzie serial najpierw jest co tydzień, a potem co jakiś czas są krótsze i dłuższe przerwy.
Przestań narzekać rozpieszczony dzieciaku.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

...yy dobrze się czujesz ? W ogóle nie na temat piszesz, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi a się rzucasz i jeszcze na końcu mnie obrażasz. Weź się zastanów zanim coś napiszesz.

ocenił(a) serial na 7

Zrozumiałem. Zachowujesz sie jak dzieciak, który musi mieć wszystko zaraz i nie potrafi zrozumieć, ze trzeba czasem na pewne rzeczy zaczekać. I nie pisze nie na temat- wyjaśniałem ci, że to co jest dla ciebie brakiem poszanowania widza jest normalnością na całym świecie i podałem ci przykłady krajów, gdzie jest jeszcze gorzej.

W stanach tak puszczają tak wszystkie seriale. Jeden odcinek (niezależnie od tego czy trwa 45 czy 30 czy 22 minuty). Ponadto po 5 miesiącach kończy się sezon i czekasz pół roku na następny ;-)

Ja oglądam na necie i nie ma ŻADNYCH reklam - polecam.

lolaaa89 bez obrazy, ale wg mnie to nie MistrzSeller źle Cię zrozumiał tylko Ty masz problem z komunikacją - każdy (normalny człowiek)by tak zrozumiał Twoją wypowiedź.

użytkownik usunięty
Bris

Ale ja sobie świetnie zdaje sprawę jak są puszczane filmy w USA tylko to nie oznacza ze u nas musi być podobnie.Niestety gonimy Amerykę.. Dotychczas TVN jak puszczał serial raz na tydzień - co mnie osobiście nie przeszkadzało - to serial trwał jednak tą godzinę a tu taka nie miła niespodzianka. Nie obchodzi mnie jak są puszczane filmy w innych krajach.

Ten jest typowo po amerykańsku - ja osobiście milej bym widziały codzienne puszczanie albo 3 razy w tygodniu :)

ocenił(a) serial na 7

Nieprawda. Inne seriale komediowe- półgodzinne tez były tak puszczane- jeden odcinek na tydzień. Patrz: 13 posterunek 2, Niania (w większości sezonów), Hela w opałach, Wszyscy kochają Romana, Rodziców nie ma w domu i inne. To nic nowego.
W końcu nakręcenie nowych odcinków trwa i kosztuje.Chyba lepszy jeden odcinek na tydzień, ale dobry niż 5 na tydzień i beznadziejne (jak przy telenowelach).

Reklamy na Polsacie są dłuższe niż ten (i wiele innym pl seriali). Dla mnie to jest śmieszne i zarazem mega irytujące. 22 minuty. Co to ma znaczyć, ja się pytam. Seriale powinny być min.35 minutowe. I w dupie mam, że tak jest na całym świecie. Chcą wielkich przychodów z produkcji, nie dając nic w zamian.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones