PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642462}
6,1 2 228
ocen
6,1 10 1 2228
Reguły gry
powrót do forum serialu Reguły gry

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek. Nie wiedziałem, że jest na licencji, ale od razu widać ten amerykański klimat. Zabawny, ale szkoda, że teksty (nie wszystkie) skopiowane dokładnie z oryginału. Odpowiednik tego odcinka to w oryginalnie też pilot (s01e01, a we "Wszyscy kochają Romana" odpowiednikiem pierwszego odcinka jest piąty pierwszej serii). Już myślałem, że Polacy jakiś śmieszny serial zrobili, jednak w czasie reklam poczytałem trochę i się dowiedziałem, że to kolejna kopia. Na pewno jest lepiej zrobiony od "Wszyscy kochają Romana" i obejrzę jeszcze klika odcinków. Tamtego więcej niż 2 nie obejrzałem, a oryginał był świetny.

ocenił(a) serial na 6
jorger

Klimat typowo amerykański, nawet rzekłbym zbyt amerykański - czyli humor o poziom niżej niż mógłby być.
Drażni mnie jednak podkładany śmiech, uważam że to już nie ma sensu, te czasy minęły. No ale pewnie licencja wymaga.
Żeby coś więcej ocenić trzeba obejrzeć choć z pięć odcinków.

jorger

Mnie osobiście to, że serial jest na licencji nie przeszkadza (chociaż faktycznie sądziłem, że to będzie nasza rodzima produkcja). Serial jednak przezabawny śmiałem się od pierwszej do ostatniej minuty odcinka. Czekam na kolejne.

ocenił(a) serial na 8
jorger

oby nie sknocili jak Wszyscy kochaja romana

jorger

dobry serial, pierwszy odcinek mi się podobał. Oryginału nie widziałem.

ocenił(a) serial na 6
t0meg

Na licencji amerykańskiego serialu czyli jakiego? Bo po pierwszym odcinku jak na razie nie skojarzyłam : )

Dorota3012

"Sposób użycia". Kiedyś leciało na Comedy Central. Po prawej masz odnośnik

użytkownik usunięty
AlexB

strasznie drętwe dialogi

jorger

kiedy oglądałam w jakimś tevnowskim programie materiał o tym serialu, to zarzekali się, że to nasza rodzima produkcja a nie na licencji...

ocenił(a) serial na 6
jazona

No bo produkcja rodzima. Tylko licencja obca. Taka logika. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones