PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642462}
6,1 2 228
ocen
6,1 10 1 2228
Reguły gry
powrót do forum serialu Reguły gry
ocenił(a) serial na 6
ollo

Ja uważam, że generalnie jak na nasze możliwości serial jest niezły, aczkolwiek odnoszę dokładnie takie samo wrażenie, iż naszym aktorom brakuje wcielenia się w postać, co polepszyłoby jakość serialu. Widać, iż odrobili zadanie domowe dotyczące zapoznania się z postacią przez siebie odgrywaną, jednakże widać, iż tylko odgrywają swoją rolę i brakuje w tym zaangażowania oraz emocji :)

ollo

Na podstawie jakiego amerykańskiego serialu to jest zrobione?

daroni

Sposób użycia - Rules of Engagement http://www.filmweb.pl/serial/Spos%C3%B3b+u%C5%BCycia-2007-347578

Sporo się na nim uśmiałem. Aktorzy grają doskonale i co ważniejsze, potrafią rozśmieszyć.

ollo

Pamiętam ten serial, ale David Spade nie pasuje do roli podrywacza, na którego lecą dziewczyny. Już lepiej pasował do roli w serialu Just Shoot Me! - Ja się zastrzelę.

użytkownik usunięty
daroni

Jak dla mnie polska wersja to kompletne dno. Wytrzymałem 2 minuty i tylko dlatego, że chciałem zobaczyć kto Russella. Żałuje, że tak zmarnowałem 2 minuty ze swojego życia

ocenił(a) serial na 1
ollo

nie ma co ukrywać, marna kalka i od razu widać że to kopia hamerykańskiego serialu, w wykonaniu naszych rodzimych "aktorów" te dialogi są tak sztuczne że ręce opadają, dajcie spokój jak takie coś może człowieka wciągnąć a co dopiero rozśmieszyć jak w każdej scenie wydaje mi się że aktorzy spinają sie żeby dobrze wyrecytować swoje kwestie. Rzecz jasna to moje subiektywne spojrzenie.

ollo

Sceny są identyczne, teksty tez prawie te same, nie rozumiem po co robić taki serial, zero kreatywności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones