Rój
powrót do forum 1 sezonu

Nie mogłem przekonać się do serialu przez antypatyczną główną bohaterkę, która nigdy nie spotkała się z zasłużoną karą.

qwe8

yyy... a wolałbyś żeby mordercza psychopatyczna główna bohaterka była sympatyczna?! wtf xD jednym z największych plusów tej produkcji jest właśnie fakt, że twórcy wcale nie starają się żeby była sympatyczna i do polubienia.

BTW, poczytaj sobie nt tego, co w ogóle zainspirowało twórców tej serii - tak w nawiązaniu do "nigdy nie spotkała się z zasłużoną karą".

isobel

Wolałbym żeby z oglądania tej postaci można było wyciągnąć jeszcze coś innego poza udręką.

qwe8

lol - czyli autentycznie chcesz odczuwać sympatię do tak skrzywionych bohaterów? co takiego niby chcesz jeszcze "wyciągnąć"? serdecznie współczuje takiego podejścia - m.in. ..

isobel

Przestań mi wyjeżdżać z tą sympatią, między sympatią a antypatią dzieje się jeszcze bardzo dużo. Nie chcę czuć bólu i krindżu będąc skazanym na taką bohaterkę przez kilka godzin. Nie mogłem się doczekać aż ktoś ją w końcu zlikwiduje. Aktorka podobno inspirowała się Jokerem, a ta rola na pewno Jokerowa nie jest.

Twórcy starali się wywołać współczucie wobec niej w tym szóstym niby-dokumentalnym odcinku przedstawiając historię skrzywdzonego dziecka. Na mnie to nie zadziałało.

Nie wiem po co tyle emocji w Twoich komentarzach, to że ludzie mają różne opinie na temat rzeczy to nie żadna tragedia.

qwe8

taa.. skończyłam czytać w połowie 1 zdania. bezwzględnie na to czy doceniasz czy nie, definitywnie ci współczuję. szybko zdradziłeś się z tym, że raczej nie masz nic wartościowego do przekazania tym bardziej nie mam zamiaru czytać twoich przydługich wypocin. bez odbioru ;)

isobel

XDD

qwe8

Właśnie miałeś styczność z jednym z większych raków trawiących to miejsce, następnym razem zignoruj, ten człowiek jest ślepy na zdanie innych a każde argumenty podważające jego rację są ignorowane jak powyżej.

WTTW_FILM

Grube przegięcie. Jedyny rak jaki trawi ten portal to smutne rasistowskie trolle przelewające swoje frustracje. Nie trzeba ich szukać daleko.

aidan_filmaniak

Wąski horyzont wszedł jak widzę.

WTTW_FILM

Oczywiście masz na myśli samego siebie, bo owszem: to bardzo wąski horyzont.
Jeżeli kogoś nazywasz rakiem, bo ktoś się z kimś nie zgadza (super nietypowe na forum internetowym), ale już takie posty jakie pisze taki Bokciu są dla Ciebie spoko, to sam jesteś częścią nowotworu jaki zżera ten portal.

aidan_filmaniak

Ale dosłownie weź i przeczytaj co ona pisza, to przecie uderza w logike i rozum xD. Pozatym, mam każdego z kijem ganiać żwby sprawiedliwie było? Zresztą jej wylewy widziałem często pod różnymi newsami i wątkami. Pozatym bronisz głupa co sam pezyznaje że nawet nie czyta argumentów strony przeciwnej, jak kogoś takiego nazwać jak nie rakiem xD?

qwe8

Jak to nie? Przecież ta ostatnia scena w ostatnim odcinku to była bardzo wyraźnie ułuda wyobrażona przez zwichrowany umysł głównej postaci, w poprzednim tym z detektyw mamy wyraźnie wspomniane o tym że została wzięta do aresztu za wpadnięcie na scenę podczas występu jak wariatka, to właśnie jest to co później w ostatnim odcinku widzimy tylko tam to widzimy zupełnie inaczej - nie jest aresztowana ani nic, bo to tylko wymysł jej chorego umysłu, sama sobie w głowie dopisała to "Szczęśliwe zakończenie", nie zapominajmy że serial jest z jej perspektywy, poza odcinkiem z detektyw w którym też na końcu jest powiedziane że "bohaterka" jest powiązana ze sprawami i że ponownie pootwierano sprawy.

KennyDeath

Tylko że areszt to nie wyrok, poza tym z każdej opresji wychodzi obronną ręką.

qwe8

Ciężko wyjść obronną ręką w sytuacji , gdy ciążą na Tobie zarzuty seryjnych morderstw.

ocenił(a) serial na 4
qwe8

Zgadzam się. Bardzo słaby serial, żałuję, że zaczęłam oglądać i kontynuowałam w nadziei, że coś się zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones