Różowe lata 90.
powrót do forum 1 sezonu

Zacznę od tego, że przestałem oglądać po 3 odcinku, którego fabuła sprowadzała się do tego, że Leia, próbuje pocałować nieznajomego chłopaka kompletnie bez taktu i co najistotniejsze bez jego zgody jak jakiś zbok. Wydaje mi się, że to się kwalifikuje pod napaść seksualną, ale spoko, bo to dziewczyna.
Nie wiem też za bardzo co ten serial ma wspólnego z latami 90, poza tym, że padły tam tytuły 2 filmów z lat 90. Do tego jako, że to Netflix to scenarzyści nie mogli się powstrzymać, by wepchać nawiązania do woke culture, w tym tą karykaturalną postać azjaty geja wiecznie narzekającego na wszystko. Nie wiem kto by się chciał spotykać z takim gościem w latach 90 :D, gdzie w TV leciał świat wg Bundych :D.

ocenił(a) serial na 8
lucand555

Postać Azjaty geja jest najlepszą postacią z nowych twarzy. Serial ma dużo związanego z latami 90. ALe to trzeba obejrzeć do końca, a nie po zobaczeniu geja uciekać gdzie pieprz rośnie.
Cóż szkoda, że odpuściłeś akurat przed najlepszymi odcinkami. Odcinek poświęcony Beverly Hills, albo ten z komputerem są świetne.

I Obudź sie - GEJE ISTNIEJĄ. I nic w tym złego jak jeden czasem pojawi się w serialu. GROW UP.
Tu akurat nie ma przesady jak w innych serialach HBO czy Netflixa.

A Leie i jej podchody zrobili w taki sposób bo było to nawiązanie do tego jak schodzili się jej rodzice. Tam też to Donna pierwsza pocałowała Erica.
o I LOVE CAKE już nawet nie wspomnę.

Trochę luzu gościu :D

ocenił(a) serial na 2
Coyotman

Chodzi o to, że zrobili to w najgorszy możliwy sposób, gdzie komedii miejsce ustępuje totalny cringe. Trzeba być dobrym scenarzystą, by tego typu sceny miały smak i fajny przekaz.

ocenił(a) serial na 8
lucand555

Nastolatki zachowują się cringowo. Dzieci mojego rodzeństwa są w tym wieku (lub bchwile temu byli) więc wiem o czym mówię.

Serio zobacz sobie odcinek z kompem i z BH90210. Zakładając oczywiście, że znasz ten serial).
Aczkolwiek odcinek z kompem jest akurat o coming oucie przed Kitty więc może ci nie podejść jeśli masz problem z homo i azjatami XD


Ale serio - Azjata po niemrawym początku ma świetne puenty i szpile. I wcale nie jest stereotypowy. W sensie nie jest jest matematykiem, nie gra w ping ponga i nie ma nic o jego restrykcyjnych rodzicach.

Dla mnie jedynym minusem serialu jest Jay Kelso. Jest drewniany i ma bardzo kiepską chemię... ze wszystkimi. Nie ma w nim nic z Michaela, czy Jackie (oprócz wyglądu)

ocenił(a) serial na 3
Coyotman

Lata 70 to był wybitny serial 90 jest poniżej przeciętnej. Te wątki homo by nie irytowały gdyby to nie była jedyna nowość w serialu. Żadnych nowych pomysłów jedynie odgrzewany kotlet do tego bardzo mało śmieszny. I to jest największą wada gdyby serial był choć w połowie tak śmieszny jak 70 a tu mamy sam cringe zamiast humoru.

ocenił(a) serial na 6
lucand555

Czy ty użyłeś słowa "cringe"? Moze poprostu nie czujesz klimatu...Serial ma szansę się obronić...ma swoje slabsze jak i mocniejsze punkty, tak jak " How I met your father"...jezeli cos jes "cringowe" dla Ciebie to proponuje nie wracac do serialu I poczekac na "rozowe lata 2010". CO DO ROZOWYCH LAT 90tych...grzechem tworcow jest to ze nie wywazyli na ktora strone ma sie przechylic waga...czasem mam wrazenie ze jest klimat teenage disney movie a czasem , to co wole, serialu o dorastajacych nastolatkach w stylu Sex Education...brakuje tego stempla...mam nadzieje ze to sie zmieni I podryfuja w strone teenage adult comedy..

ocenił(a) serial na 7
lucand555

Nie ma co dyskutować z typem który wyraża opinię po trzech odcinkach, lol

ocenił(a) serial na 2
Warcryer

Skoro nie podobały mi się 3. pierwsze odcinki, to dlaczego mam oglądać resztę. Ostatnio popełniłem ten błąd i obejrzałem do końca Rings of Power, mimo że pierwsze 3 odcinki jasno wskazywały, że szkoda mojego czasu.

ocenił(a) serial na 9
lucand555

Przecież w różowych latach 70 było też mnóstwo cringe'u

ocenił(a) serial na 3
Mythlin

W 70 ten cringe był śmieszny, tutaj nie jest. Żarty na siłę i bez polotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones