PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011990}

Różowe lata 90.

That '90s Show
6,0 3 460
ocen
6,0 10 1 3460
5,4 5
ocen krytyków
Różowe lata 90.
powrót do forum serialu Różowe lata 90.

Pamiętam, gdy wychodził serial "Różowe lata 70-te". Miało to sens. Pokazywał w komediowy sposób, jak wyglądały te stare, odległe, wręcz prehistoryczne czasy. Nawet przyjemnie się to oglądało. Ale jaki sens robić podobny serial o latach 90-tych, w których to spędziłem 1/4 mojego życia i które to były całkiem niedawno? Dziwne to.

Ja wiem, że z perspektywy obecnych 20-latków to może wyglądać inaczej. Ale co oni tam wiedzą? :) UWAGA! Gdyby ktoś chciał się przyczepić, post nie jest napisany na poważnie, a jedynie miał na celu wyrzucić ze mnie odczucia związane z coraz szybciej upływającym czasem.

S0LTYS

Ale czaisz, że między 76,kiedy dzieje się serial, a 2006, kiedy miał premierę, minęło 30 lat? To dokładnie tyle, ile dzieli nas od 1993 .

S0LTYS

Edit: a, sorka, nie doczytałem...

erdece

Spoko :) A premierę, to on miał nawet w 1998 roku. Tak w ogóle to Vsauce nagrał i wrzucił na YT ciekawy film na temat tego fenomenu, jakim jest różne postrzeganie czasu w zależności od tego ile mamy lat. Film nazywa się "Illusions of Time". Wyjaśnia on między innymi, dlaczego mam wrażenie, że pierwsze 20 lat mojego życia trwało kilkanaście razy dłużej niż kolejne 20 lat, które ledwo się obejrzałem i już minęły.

ocenił(a) serial na 7
S0LTYS

Lata 90 w USA a w "Polsce", to różne lata 90.

Veselar

Wiadomo. W końcu oglądało się w latach 90-tych (i późniejszych) amerykańskie seriale z lat 90-tych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones