PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742391}

Quantico

7,0 6 806
ocen
7,0 10 1 6806
Quantico
powrót do forum serialu Quantico

pierwsze 8 minut

ocenił(a) serial na 6

zapowiada sie bardzo interesujaco.dobra i ciekawa obsada

ocenił(a) serial na 3
dylon

noc o ty dla mnie po 8 minutach hm zero emocji..potem tez i potem tez zobaczymy dalej co z tego wyniknie potencjal jakis tam jest,nie liczac obsady bo beznadziejna a glowna bohaterka odpychajaca .

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

Myślę że nie ma co go skreslac na samym początku ! Czas pokaże i może będziemy mieli super serial :)

Monikaja

Na początku bałam się, że za dużo wątków otworzyli i czy będą potrafili je logicznie prowadzić dalej. Drugi odcinek całkiem dobry, mam tylko nadzieję, że nie zdejmą serialu w kluczowym momencie i zostaniemy z ręką w nocniku :) Ha, ha a na Fejsie nabijają się, że to takie 90210 tyle, że w mundurach ;)

ocenił(a) serial na 5
Ewcia78

Dokładnie tez mam nadzieję że nie zdejmą go z anteny po pierwszym chociaż patrząc na gusta amerykanów jest to całkiem możliwe.

ocenił(a) serial na 3
Ewcia78

haha no ba to takie romansidlo widac mlodizezowka i troche strzelanki cyzli 90210 e mundurkach fakt

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Nie uważam żeby główna bohaterka była odpychająca, wręcz przeciwnie uważam, że aktorka która wcześniej grała w bollywoodach świetnie daje sobie radę. Byłam naprawdę ciekawa jak to będzie wyglądać. Poza tym serial wydaje mi się ciekawy i czekam jak się rozwinie :)

ocenił(a) serial na 7
Dulce_Art

brzmi tak jakby w "bollywoodach" w ogóle nie było możliwości pokazania swoich umiejętności aktorskich. Myślisz, że ona tam tylko tańczy?

ocenił(a) serial na 3
Seniorita_Paulita

no tanczy na pewno nie cos proboje zagrac i iryttowac w tym siesznym serialu,ogolnie obsada jes od czapy,procz tego goscia co udaje geja ,dobra postac,a tak wszyscy do wymiany

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Chodziło mi raczej o tradycję hinduską. Wiadomo że kobiety tam nie grają wielu scen bo im nie wolno albo jest to nie stosowne. Wiem że teraz to i tak się trochę zmieniło, ale wciąż pamiętem jak Aishwarya Rai zagrała scene całowania a jej przyszły, a teraz obecny teść Abhishek Bachchan wypowiadał się w mediach, że to niestosowne. Nawet jej ślub był zagrożony przez moment. Dlatego też się zastanawiałam jak to będzie wyglądać i jak na razie mi sie podoba i jest to więcej niż się spodziewałam

Dulce_Art

Priyanka to trochę inny typ.
Jest wybitnie antytradycyjna. Co w dużej mierze zyskało jej oddane grono hejterów w kraju (parę innych rzeczy też) - ale właśnie to czyni ją interesującą postacią.
Z tym też prawdopodobnie wiąże się kreowanie wizerunku takiej "Barbie Girl", gdzie wszystko samo do niej przychodzi, nie zastanawia się nad przyszłością, bawi się chwilą, itd.
Tymczasem gdy popatrzy się na jej filmografię, posunięcia (np unikanie zaszufladkowania), ile pracuje, jak różnorodne dobiera role, jak to wiąże z muzyką - wychodzi obraz osoby która pędzi jak szalona,planuje karierę dwa kroki do przodu mając mentalność Justyny Kowalczyk - "zdechnę a wygram".
Ot, taki parodoks :p

ocenił(a) serial na 3
dylon

to chyba oglądaliśmy inne filmy. Interesująca obsada? Cycata hinduska z wstrzykniętym w usta kwasem hialuronowym? Czy może ten blond lachonek który chce iść do FBI bo rodzice zginęli podczas wydarzeń z 11 września? Czy może islamski podwójny lachonek? Czy może mówisz o tych chłopczykach których głównie pokazują w ręcznikach w koedukacyjnej łazience? Dziwi mnie tylko, że w obsadzie nie ma jeszcze jakiegoś uroczego czarnucha i wesołego meksykańca bo żydek już jest - byłoby wtdy zupełnie poprawnie politycznie, multikulti i każdy amerykański idiota znalazłby coś dla siebie...
Porównanie do 90210 jest tu jak najbardziej na miejscu. Gówniana opera mydlana dla dzieci okraszona zidioconą wersją amerykańskiego patriotyzmu i zajebistości. Jednym słowem piórko w dupie, gwiaździsta chorągiewka w rączkę i jedziemy z tymi absurdami do przodu...

ocenił(a) serial na 7
pawulon1_2

P.S. Wg moich informacji, Priyanka Chopra - Miss Świata 2000 - robiła tylko nos, usta ma swoje :)

ocenił(a) serial na 10
Seniorita_Paulita

Każdy ma swój gust i swoje zdanie. Komuś się spodoba komuś nie, co nie znaczy że tym co się spodoba to trzeba ich od razu wyzywać od dzieci. Ja jestem osobą która tak naprawdę chce zobaczyć coś interesującego i nie zwracam uwagi na to kto ma jaką religie, płeć, orientacje czy kolor skóry. Każdy jest przecież inny. A jakbym miała szukać seriali bądź filmów gdzie tego teraz nie ma to bym nic nie oglądała.

ocenił(a) serial na 5
pawulon1_2

Latynos i czarni dojdą w drugim sezonie;-)
Żyd był w pierwszym - na pogrzebie widać gwiazdę Dawida. I w drugim sezonie, jeśli nie mylę twarzy, bo oglądam serial jako tło, muzułmanka, która się w nim zakochała, śpiewała kadysz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones