PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742391}

Quantico

7,0 6 810
ocen
7,0 10 1 6810
Quantico
powrót do forum serialu Quantico

Drugi odcinek coraz bardziej zagęszcza atmosferę z cyklu " nic nie jest tym czym się wydaje, każdy ma jakieś tajemnice i nikomu nie należy ufać " :) :) :)


SPOILER

Zastanawia mnie czy ojciec Alex był dobrym czy raczej złym agentem. Może odkrył jakieś brudne sprawki swoich kolegów i dlatego Liam wziął Alex na celownik ? Sądzę, że Liam też może mieć swoje za uszami. Chyba, że ojciec Alex coś zmalował i boją się, że Alex odziedziczyła inteligencję po ojcu i może pójść w jego ślady (tudzież odkryć jakąs tajemnicę FBI) albo ma z nim kontakt i ich do niego doprowadzi.

Prawdziwy misz-masz z typowaniem, kto jest podejrzanym (może to tylko taka podpucha). Shelby zna arabski, Simon niby taki cichociemny a jednak wie co w trawie piszczy (moim zdaniem udaje geja). Z tymi bliźniaczkami to od początku było wiadomo, że to jakaś grubsza sprawa, wątpię by po zamachu na WTC FBI tak chętnie wpuszczało w swoje szeregi muzułmanów bez wywrócenia ich metką na lewą stronę więc bardzo ciekawi mnie na czym polega eksperyment Mirandy?

A Booth kłamie jak z nut ........ ciekawe tylko czy w słuszniej sprawie czy może jest marionetką w rękach Liama.

Ewcia78

Z promo do następnego odcinka wynika, że coś było między ojcem Alex a Liamem - jestem tylko ciekawa o co chodzi, bo musiało to być coś dużego... Może to był powód stoczenia się Liama?

Trochę jak dla mnie za dużo tych sekretów, ale pewnie utrzymają to do końca i w ostatnim odcinku sezonu wszystko wskoczy na miejsce.

Jeśli o Bootha chodzi to mam nadzieję, że nie on jest głównym terrorystą, ale jest możliwe, że jest w całą sprawę bardzo zamieszany.

Dziwi mnie natomiast Alex... Niby taka mądra i cały czas mówi, że nie może nikomu ufać, bo ktoś z nich ją wrobił, a po pomoc leci najpierw do Bootha a potem do Simona (promo).

Ale ogólnie odcinek oglądało się dobrze, więc następne też będę oglądać - udało im się mnie zainteresować :)

nelcia_fm

Mnie też zainteresowali :), ciekawe jak to się wszytko dalej rozwinie. Alex też jest wielką niewiadomą, ileż to razy widz ubolewał nad losem głównego bohatera a potem w finale okazało się, że to niezłe ziółko. Więc teraz nie wiadomo czy Alex wie co robi czy też wpuszcza nas w maliny.

Pytań pojawia się mnóstwo, np. czy Liam może znać tożsamość terrorysty i tak pociąga za sznurki żeby prawda nie wyszła na jaw ? Czy ojciec Alex ma z tym coś wspólnego.

Ubolewam tylko nad jednym faktem, serial jest emitowany przez stację ABC, która zdejmuje seriale z anteny po pierwszym sezonie, liczą się statystyki, nawet jeśli dana produkcja cieszy się popularnością a fani bojkotują decyzję. A ja już się nakręciłam :)

Ewcia78

Jak dla mnie to nawet Liam może być tym terrorysta. Ale to by było za oczywiste. Zaskoczenie byłoby gdyby to był ktoś inny i udalo mu się oszukiwać Liama do samego końca :)

Serial chyba miał bardzo dobre opinie po odcinku pilotażowym, więc jest szansa że go zostawią. Oni według mnie mają dziwna politykę - czasem przedłużają średnie seriale. Na razie nie ma co gdybać - przekonamy się za kilka miesięcy :)

Ewcia78

Główna aktorka, Priyanka Chopra, z tego co wiem ma dość ciekawy kontrakt z ABC (zresztą - to widać - debiut na zachodzie i od razu główna rola). Serial jest też b. silnie promowany, został już przed premierą sprzedany do wielu krajów, np właśnie Polski, czy Indii.
Wygląda więc na to że Disney tworzy sobie nową gwiazdę, także chyba ten akurat serial będą ciągnąć nawet jeśli wyniki nie będą takie super...

ocenił(a) serial na 3
Ewcia78

a mnie zastanawia tylko czy te agentki lachony mają silikonowe cycki czy nie, ta blondyna to raczej nie bo jest za płaska, ale hinduska i reszta już może mieć. Serial jest tak beznadziejny że przy całej tej aktorskiej i scenariuszowej nędzy to wydaje się być jedyny istotny problem....

pawulon1_2

Wydaje mi się, że Priyanka Chopra (aktorka, która gra rolę Alex) ma swoje naturalne piersi. W 2000 roku była miss świata, nie znalazłam zdjęć, na których jej biust byłby mały. Ale sądzę, że w serialu dodatkowo dają jej takie biustonosze, żeby jej piersi były jeszcze bardziej wyeksponowane.

pawulon1_2

? Przecież Priyanka nie ma dużego biustu...

Rozgdz

Ma całkiem spory i ogólnie jest dość okrągła, przez co jej rola wypada słabo wiarygodnie

kbuqk

http://www.youtube.com/watch?v=Dmbf6TcQRuc
No, nie powiedziałbym :p
Biust to gdzieś tak przełom B i C na moje oko... a reszta to umiejętność ekspozycji ;)
Z wiekiem nabrała skłonności do łapania kilogramów, ale też całkiem sporo mięśni złapała...

Rozgdz

Na tym filmie zupełnie inaczej wygląda.

Nie wiem, może teraz przytyła, bo w Qunatico serio jej biust wygląda na dość spory i w niektórych scenach rzuca się w oczy, że ma troszkę ciałka, chociaż nie powiem żeby przez to jakoś szczególnie źle wyglądała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones