PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772542}

The Legend of the Blue Sea

Pu-reun da-ba-eui jeon-seol
7,8 839
ocen
7,8 10 1 839
Pu reun da ba eui jeon seol
powrót do forum serialu Pu-reun da-ba-eui jeon-seol

"Dawno, dawno temu żył chłopiec, który pokochał syrenkę. Nie wiedział jednak, że jej pocałunek odbiera pamięć..." - dzięki reinkarnacji bohaterów śledzimy historię ich miłości w dwóch epokach - joseon i współcześnie.

Podoba mi się w koreańskich dramach synchroniczność akcji i emisji odcinków - np. pada hasło: bohaterka ma urodziny 5 stycznia 2017 - więc odcinek oglądamy 5 stycznia 2017… chociaż sama końcówka serialu ma miejsce w 2020, ale to szczegół.

Drama faktycznie przyjemna i momentami nawet zabawna, ale zakończenie było przekombinowane i niezbyt mi się podobało. Niestety, Azjaci chyba lubią takie rozlazłe, bezsensowne i mało satysfakcjonujące zakończenia :(

ocenił(a) serial na 6
i_Xa

Aż tak źle nie było, choć faktycznie od pewnego momentu to flaki z olejem i trzeba było przewijać żeby dotrwać do końca.

ocenił(a) serial na 7
szkockakrata

Niestety się zgadzam - przyjemna współczesna drama z wątkiem fantasy, powiedziałabym że taka "naprawdę dobrej jakości" (a dramy we współczesności całkiem często są takie... trochę jakby po łebkach, tu natomiast widać, że wszystko było fajnie dopracowane), ale fabularnie gdzieś od połowy albo ciut dalej zaczęło być po prostu nudno, zaczęłam z utęsknieniem wyczekiwać końca.
Szkoda, bo sam pomysł całkiem ciekawy, no i obecność LMH jest zawsze na plus ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones