Przyjaciele (1994-2004)
2001 Przyjaciele 2001, Odcinek Pilotażowy
Odcinek Przyjaciele (1994-2004)

Friends: The Stuff You've Never Seen

9,2 271
ocen
9,2 10 1 271
Przyjaciele
powrót do forum odcinka

Tytuł odcinka

ocenił(a) serial na 9

Ten z botoksem / The one with all the botox

ocenił(a) serial na 8
Suttree

Lobotomia americana. Serialowi bezsprzecznie należy się miejsce w pateonie popkultury, ale twórcom odcinka specjalnego należy się mandat.

ocenił(a) serial na 5
Suttree

po prostu ma-sa-kra....... Blondyna jakaś taka podpuchnięta, ta ciemna znowu usta jak żaba, zerowa mimika. Bardziej to przypominało walkng dead niż friends.

szatan667

"Blondyna, ta ciemna". Widać jesteś wielkim fanem serialu, skoro nawet nie wiesz jak nazywają się aktorzy...

ocenił(a) serial na 5
perun_6

nie muszę tego wiedzieć żeby stwierdzić, że wyglądają jak zombie

szatan667

Zobaczymy jak za 25 lat będziesz wyglądał, choć patrząc na twoje komentarze, trzeba dołożyć kolejne 20 lat aby dorównać do aktualnego wieku aktorów. Przypomnij sobie wtedy moje słowa patrząc w lustro.

ocenił(a) serial na 9
szatan667

Kiepski ma gust to i fanem nie jest ;P

szamps

Najwidoczniej. Dziwi mnie tylko, po co się w tym temacie wypowiada.

ocenił(a) serial na 10
Suttree

Jestem wielkim fanem serialu. Czekałem na ten program -odcinek. Ale ...ciężko było nie widzieć tych niektórych zmasakrowanych twarzy. Najlepiej wygląda Lisa. Naturalne zmarszczki, twarz lekko muśnięta jakimiś zabiegami. Widać że starsza, ale nie rzuca się w oczy. To że Cox ma totalnie zmasakrowaną twarz nie było zaskoczeniem. Jej doświadczenia z zabiegami są już legendarne. Ale to że Aniston wygląda tak fatalnie to sobie nie zdawałem sprawy. Dramat. Naciągnięta, napompowana twarz. Oczy malutkie. Naprawdę źle. Matt strasznie utył. David wygląda dobrze. Coś tam majstrował z twarzą, ale jest w miarę ok. Natomiast Perry - wrak człowieka. I fizycznie i mentalnie. Żal patrzeć. Straszny widok.

ocenił(a) serial na 10
felis5

Joey doesn't share foood!!!!

ocenił(a) serial na 10
Masta_3

Hahahaha. W punkt

Suttree

Zapuścili się strasznie. Monika tragedia, ponaciągany ryj, napompowane usta, brak słów. Aniston - ciągle tylko słyszę i czytam jak ona zaje wygląda. Wcale zaje nie wygląda, wygląda i ma teraz głos jak by przez 20 lat łoiła wódę od rana do wieczora. Lisa wygląda najlepiej. Perry spasł się jak świnia, ale on jeszcze w trakcie serialu spasł się. LeBlanc też spasł się okrutnie, jeszcze w serialu Odcinki wyglądał dużo lepiej. Ross wygląda jakoś dziwacznie, jakby mu twarz opadła. Najlepiej z tych ludzi wygląda... Reeese Whiterspoon, siostra Rachel, wygląda lepiej niz 20 lat temu w serialu.

ocenił(a) serial na 10
Suttree

Ranking plastyki.
6. Matt LeBlanc - utył jest siwy i ma zmarszczki. Po prostu wygląda jak zwykły Joe po 50-tce
5. Lisa Kudrow- jest najstarsza a wygląda najlepiej z całej paczki. Jeśli coś robiła to ma dobrego hirurga i nie przesadziła
4. David Schwimmer - po prostu się zestarzał. Farba na włosach, może troch e botoksu, ale nie jest najgorzej
3. Jennifer Aniston - z daleka wygląd super, na zbliżeniach, trochę maskra.
2. Courteney Cox - przykład przegięcia w operacjach. Usta jak u żaby
1. Najgorzej wypada Matthew Perry. Ma tak naciągniętą skórę, że wygląda jakby jego twarz miała eksplodować. I te wybielone zęby jak z plastiku. Powinni zaświecić lampę UV, świeciłby jak Ross

zonk_2

Zgadzam się. Phoebe I Joey wyglądają najlepiej bo poprostu naturalnie. Chandler najbardziej zniszczony i mentalnie i fizycznie. Ot wóda i dragi zrobiły swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones