PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 394
oceny
8,3 10 1 335394
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Reunion

ocenił(a) serial na 9

Joey zachowywał się naturalnie w tym spotkaniu po latach ponieważ on tak właściwie nigdy nie grał Joeya on był tą postacią. Zapewne jak Matt Le Blanc. Jennifer Aniston przed przyjaciółmi była nikim podobnie jak wszyscy przyjaciele. Jej najsłynniejsza rola przed przyjaciółmi to rola w filmie Karzeł. Patrząc na właśnie jej karierę ona jest najbardziej rozpoznawalna w dodatku żona Brada Pitta. Po przyjaciołach ale także w trakcie grała w lepszych lub gorszych komediach romantycznych. Chyba najsłynniejszy z nią film to Marley i Ja. Matthew podobnie jak Matt wypadali na ekranie najbardziej naturalnie bo moim zdaniem trochę lub nawet bardzo grali siebie. Zobaczcie sobie The Whole Nine Yards, potem Serving Sara gość tam ewidentnie dalej gra Chandlera. Po zagraniu z Brucem miał zadatki na drugiego Jima Carreya mógł odnieść sukces. Ale używki pokrzyżowały plany. Jennifer Aniston wyszła z Przyjaciół obronną ręką natomiast o reszcie słuch zaginął po kilku latach. Matt le Blanc zagrał jeszcze w 1998 w zagubionych w kosmosie a potem słuch po nim zaginął. Powrócił moim zdaniem, w udanym Top Gear gdzie wpasował się idealnie. David Schwimmer miał fajną rolę w żałobniku poza tym nic. Courtney Cox nie zasłynęła niczym oprócz graniu w serii Krzyk robiła to równocześnie grając w serialu Przyjaciele. Lisa Kudrow grała w jakichś tam filmach, o których nikt nigdy nie słyszał a jej najbardziej znana rola to chyba w filmie Numer Stulecia z roku 2000. Tak więc jak widać granie w przyjaciołach dla wszystkich oprócz Jennifer Aniston nie przełożyło się na odniesienie sukcesu na dużych ekranach. Po serialu przyjaciele wszyscy zniknęli oprócz wspomnianej żony Brada Pitta. HBO sypnęło zapewne nieprawdopodobną ilością gotówki aby Przyjaciele mogli się spotkać. Jedni wzięli więcej inni mniej ale jestem święcie przekonany, że nikt w tym show za marny milion nie wystąpił w grę wchodzi raczej kilka lub kilkanaście milionów za to spotkanie po latach.
Nie wskrzesza się trupa ja na pewno nie obejrzę tego czegoś. Jak ponad 50 letni ludzie zostali niejako przymuszeni do spotkania się i udają, że jest super i wgl. A Matta LeBlanca to ja uwielbiam i zawsze lubiłem tego aktora w Przyjaciołach i Top Gear.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones