PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 369
ocen
8,3 10 1 335369
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Po prostu go nienawidzę... Jest głupi, pretensjonalny i amerykański.... I ten śmiech z puszki.

Lasuja mi sie wnętrznosci jak słyszę ten głupawy motywm muzyczny.....

Nie rozumiem światowego fenomenu tego gniota.

ocenił(a) serial na 10
kamil_sawicki

dobrze że kiepscy których uwielbiasz, nie zniżają sie do głupiego humoru :D

chrupekk

owszem "Kiepscy" są najwyższych lotów, dla idiotów takich jak kolega

kamila_294

czy ja cie obrazam i wyzywam od gupich babolców i bezguścia totalnego? NIE :)

kamil_sawicki

W końcu ktoś to powiedzial, kompletny gniot.

ocenił(a) serial na 10
kamil_sawicki

Ja uważam dokładnie odwrotnie. "Przyjaciele" to mój ulubiony serial, oglądałam go chyba z milion razy. A co do "Kiepskich" z komentarza powyżej, to... no cóż, są kiepscy

użytkownik usunięty
kamil_sawicki

hahaha, masz grube problemy emocjonalne kolego....

ocenił(a) serial na 10
kamil_sawicki

Widzisz, światowy fenomen świadczy jednak o tym, że to gniotem nie jest. Owszem, są czasem seriale głupie, a robiące furorę (chociaż nie jestem w stanie wymienić żadnego tytułu, może jednak jeśli coś jest gniotem, nie osiąga światowego fenomenu), ale Przyjaciele zachowują poziom. Śmiech nie zawsze jest z puszki, Przyjaciele byli nagrywani z publicznością na żywo i da się się to usłyszeć podczas oglądania.

staw

powszechne znaczy slabe :) niestety. tak jak lalka barbie tez jest powszechnym fenomenem :)

ocenił(a) serial na 10
kamil_sawicki

Idąc tym tropem to i chleb jest powszechny, więc lepiej przerzucę się na coś innego :) Sugerujesz, że Przyjaciele to coś powszechnego? Bo nie rozumiem skąd właściwie takie stwierdzenie, jak Twoje wyżej.

kamil_sawicki

Powszechnie nie zawsze znaczy słabe. Sam dałeś takim filmom najwyższą notę więc albo sam sobie przeczysz, albo masz jakieś rozdwojenie jaźni.

ocenił(a) serial na 10
staw

Ale naiwni jesteście, co prawda publiczność jest na takich serialach ale śmiech jest z puszki, niemożliwe żeby ktoś się z tego śmiał a na dodatek śmiech jest non stop taki sam. TOTALNY GNIOT

użytkownik usunięty
alone8

To że Ciebie, wielki znawco poczucia humoru, nie bawi ten serial, to nie znaczy, że nikt się z tego nie śmieje...

ocenił(a) serial na 10
kamil_sawicki

Hejter.
A śmiech to publiczność :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones