PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 382
oceny
8,3 10 1 335382
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

I'll be there for you

ocenił(a) serial na 10

Ja dla Przyjaciół na pewno będę, dla nich żyję. No może trochę przesadzam, ale jest to na pewno serial, dzięki któremu moje życie jest weselsze.
Począwszy od I serii nagrywam odcinki na kasety i potrafię je oglądać po kilkanaście razy. Fakt nieułożonych w kolejności niektórych kaset, czy też kiepskiego nagrania włączam Przyjaciół gdy tylko chce się trochę odprężyć, poprawić sobie humor, pobawić. Nie ma innego takiego serialu, który mogłabym oglądać po tysiąc razy i znając już każdy tekst, każdy ruch tak samo świetnie się bawić.
Jeżeli ktoś jeszcze nieoglądał perypetii 6 młodych nowojorczyków, to nie wie co stracił i powinnien nadrobić tą zaległość!!!

użytkownik usunięty
Mloda_2

friends na tak
ja też ich baaaardzo baraaardzo lubię i poprawiają mi nastrój i w ogóle to nie ma już takiego drugiego serial, no może Ally, ale to już jest zupełnie inna historia

Mloda_2

Jaki stary wpis, i jeszcze nagrywanie na kasety. Przyjaciele bawią do dziś, jednak bez Binga jakoś inaczej będziemy oglądać. Pozdrawiam w 2023 roku :)

ocenił(a) serial na 8
m_setny

Ciekawe kiedy pierwszy raz puścili w Polsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones