PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 382
oceny
8,3 10 1 335382
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Nie wiem czy wszyscy to zauważyli ale po połowie 3 sezonu Matthew Perry strasznie schudł, nie wiem czy przygotowywał się do jakiejś roli,?
ma takie cienkie paluszki że boje się ze mu się zaraz połamią, w ogóle wygląda jak zupełnie inny człowiek niż wcześniejszych odcinkach....

ocenił(a) serial na 10
miki19

nie wiem mi on zawsze sie taki chudy wyglądał , te wszystkie koszule wisiały na nim jak na strachu na wróble

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Ma to swoje smutne wytłumaczenie, w 1997 Matthew Perry miał wypadek na nartach i podczas hospitalizacji uzależnił się od leków. Dlatego w sezonach 3 i 7 jest bardzo szczupły, szczególnie widać to porównując ost.odc. 6 serii i pierwszy 7 (zaręczyny Moniki i Chandlera).
Tutaj masz więcej informacji http://www.tv.com/shows/friends/forums/matthew-perrys-weight-changes-186-1011849 /

Pozdrawiam!

agnieszka24071

a mam pytanie: w linku, który posłałaś ktoś napisał ze Chandler znika w 9 sezonie, na cały czy tylko na jakąś jego część??

ocenił(a) serial na 10
miki19

Ja tam nie pamiętam żeby zniknął, ale to świetna wiadomość, bo oznacza że czas przypomnieć sobie to arcydzieło ;)

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Mnie też się wydaje, że jest cały czas.

ocenił(a) serial na 10
sybilla_filmweb

[SPOILER][SPOILER][SPOILER][SPOILER]

Chyba że chodzi o to iż zniknął na święta do innego miasta, gdzie blisko było do zdradzenia Monici...tyle że wtedy również się pojawiał.

Belsnizkel

wybacz ale nie zgodzę się z tym na niektórych zdjęciach i w odcinkach dalszych sezonów nie wygląda już tak szczupło a właściwie jak dla mnie wygląda jakby lekko przesadził..... no jest taki okrąglutki po twarzy ;) ale i tak go lubię ;)

miki19

W końcowych odcinkach jego twarz jest wręcz nienaturalnie spuchnięta... Ogółem Chandler to postać, która chyba najbardziej się zmieniała wizualnie, głównie o tuszę mi tu chodzi :)

ocenił(a) serial na 6
miki19

na początku był przystojny, a w końcowych sezonach wyglądał niespecjalnie, bardzo zmienił się na twarzy, jakby opuchnięty.

ocenił(a) serial na 10
miki19

Kiedys na kanale "E" mowili o wlasnie o nim...podobno miał problemy z narkotykami i alkoholem...

ocenił(a) serial na 10
caroll87

Nie podobno tylko tak. Sam się do tego przyznawał. Teraz jest już u niego w porządku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones