PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489795}

Przygody Merlina

Merlin
7,4 37 385
ocen
7,4 10 1 37385
Przygody Merlina
powrót do forum serialu Przygody Merlina

6 sezon

ocenił(a) serial na 6

Mam prośbę, jeżeli ktoś będzie miał jakieś informacje o 6 sezonie lub o filmie, który może zostać
nakręcony to niech da znać tutaj ;) ARTUR MUSI ZYC

ocenił(a) serial na 6
Grzehu96

Nie będzie szóstego sezonu. To oficjalne. Przykro mi :(

ocenił(a) serial na 6
xena_4

czytalem gdzies, ze jeszcze trwaja spekulacje...

ocenił(a) serial na 6
Grzehu96

Owszem, trwały kilka tygodni temu. Ale już zostało ogłoszone po tym, że to koniec :(

Grzehu96

Niestety minęło 12 lat

ocenił(a) serial na 6
xena_4

nie wierze ze zostawia to tak.. ze Artur nie zyje skoro 90% fanow jest niezadowolona ;(

ocenił(a) serial na 6
Grzehu96

zgadzam sie ;]

Grzehu96

Wiem,że na tym filmiku są postacie które zginęły w poprzednich sezonach,ale dziwi mnie postać przypominająca naszego Artura wynurzającego się z JEZIORA AVALON! Możecie mi powiedzieć czy a scena była pokazana we wcześniejszych sezonach?

Merlin Season 6 trailer HD - YouTube

ocenił(a) serial na 10
SezonSIxx

Z jeziora nie wynurzał się Artur, ale Lancelot. Scena ta miała miejsce w odcinku, w którym Morgana przywołała Lancelota z martwych i kazała mu uwieść Ginewrę. I, niestety, reszta ze scen w tym trailerze również pochodzi ze wcześniejszych odcinków.

ocenił(a) serial na 6
MrsElerrina

szkoda:( Ale na filmwebie nadal jest 2008! czyli cos moze jeszcze byc :D

Grzehu96

A walka czerwonego smoka z białym?

ocenił(a) serial na 6
SezonSIxx

Czerwony smok? ;D Czy aby na pewno oglądaliśmy ten sam serial? Bo z tego, co pamiętam, to chodzi chyba o WIELKIEGO SMOKA ;d

ocenił(a) serial na 10
SezonSIxx

Tej sceny właśnie nie kojarzę (i jeszcze jednej), ale reszta była na pewno w poprzednich odcinkach. A jeśli to by był faktycznie trailer kolejnego sezonu, to bez sensu byłoby wykorzystywanie do niego scen z już wyemitowanych odcinków.
Mnie również się nie podoba zakończenie serialu. A zwłaszcza scena walki Merlina z Morganą. A właściwie brak tej walki. Ale raczej nie ma co liczyć na następny sezon, choć ucieszę się jak się pojawi :)

Grzehu96

Nie wiem co ty oglądałeś..Ale ten smok w legendzie nazywa się (CZERWONY) i jest tam opisana walka czerwonego smoka z białym.

ocenił(a) serial na 10
SezonSIxx

W serialu producenci czy scenarzyści trzymają się legend jak im się podoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones