PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665097}

Przekraczając granice

Crossing Lines
6,9 2 032
oceny
6,9 10 1 2032
Przekraczając granice
powrót do forum serialu Przekraczając granice

Widzę że obsada jest tutaj całkiem niezła, zwłaszcza chodzi mi tutaj o D.Sutherlanda oraz W.Fichtnera. Mówi sie że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ale pomyślałem że spytam o opinię tych co już oglądali ;)

Damianoo_5

Nie jest to najlepszy serial na świecie, ale i tak bardzo go lubię. Ze względu na bohaterów i całą historię. Mimo tego, że zdarzają się tu efekty rodem z CSI, to serial nie jest tak przesłodzony, a bohaterowie płascy.

ocenił(a) serial na 6
Damianoo_5

zgadzam się z vingamo, dobrze się ogląda, ale realia w serialu pozostawiają sporo do życzenia; chociaż trzeba przyznać, że z odcinka na odcinek serial się rozkręca i drugi sezon jest znacznie fajniejszy od pierwszego; trzeciego jeszcze nie oglądałam, a zmienili większość ekipy, co mnie trochę zniechęca

Damianoo_5

Pierwsze dwa sezony dawały radę, natomiast w trzecim obejrzałem tylko jeden odcinek,. Po zmianach w obsadzie ten serial nie jest już taki sam.

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

zgadzam sie,nawet nie pokazali co sie stalo czemu odeszli poprzedni bohaterowie..a szkoda..powinni ladnie zakonczyc ten watek...i zaczac nowy sezon z mocnym przytupem.ale trzeci nie dal rady slaby byl...ciekawa jestem kiedy bedzie kolejny sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones