PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 204
oceny
7,2 10 1 10204
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Nie pierwszy raz mamy do czynienia z ukrytym konfliktem w gronie "Private Practice". Shonda Rhimes jest podobno skłócona z niektórymi osobami z obsady. Do jednej z nich ma należeć Tim Daly, który poinformował oficjalnie że po pięciu latach znika z serialu.\

Info za showtv. pl/news_item_3572.htm

salmaatache

Kate Walsh też odchodzi, jednym słowem to już nie ma sensu nic robić, chociaż nawet nie wyjasnili wszystkich wątków do końca, nie lubie czegos takiego ;/

martyna275

http://film.onet.pl/wiadomosci/kate-walsh-opuszcza-prywatna-praktyke,1,5148267,w iadomosc.html a to link gdzie o tym przczytałam

martyna275

Skoro Kate opuszcza serial PO 6 sezonie, ktory i tak miał być finałowy (tylko nie było jeszcze oficjalnego potwierdzenia) to w sumie nie ma problemu.

TVmanka

Ale w artykule podanym przed martynę275 jest napisane, że "Jeśli "Prywatna praktyka" ma powrócić w szóstym sezonie, to bez Kate Walsh (...)". Mam nadzieję, że Kate jednak będzie w 6 sezonie i skończą po kilkunastu odcinkach.

youhaveamessage

Szczerze mówiąc nie czytałam tego artykułu. Na hataku napisali "Kate Walsh, która gra dr Addison Montgomery planuje odejść po emisji 13-odcinkowego 6. sezonu". tak samo na imdb, więc pewnie tak wlasnie jest. Onet raczej nie jest wiarygodny jesli chodzi o wiadomości serialowe.

TVmanka

Aha, to dzięki za wyjaśnienie :)
Ciekawi mnie, co zrobią z postacią Pete'a. To znaczy pewnie go uśmiercą, ale jestem ciekawa, jak to będzie wyglądać.

ocenił(a) serial na 8
youhaveamessage

może nie będą go uśmiercać, a jedynie pójdzie do więzienia za to "zabójstwo"...

ocenił(a) serial na 8
neverevermind

ale skoro ma odejść, to co pójdzie do więzienia i żona nie będzie go odwiedzać niby?

ocenił(a) serial na 8
banan20

moim zdaniem mogą nie pokazywać scen bezpośrednio z nim, może być wzmianka, że ktoś tam idzie do więzienia go odwiedzić, a później opowiada, ale sama wizyta nie musi być pokazana.

ocenił(a) serial na 8
neverevermind

chyba że.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones