PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516408}

Profil

Profilage
7,7 2 207
ocen
7,7 10 1 2207
Profil
powrót do forum serialu Profil

Na Wikipedii. Francuskojęzycznej stronce poświęconej serialowi wyczytałam, że 4 grudnia 2014, Odile Vuillemin, wcielająca się w postać Chloe, zapowiedziała, że po zakończeniu kręcenia 6 sezonu odchodzi z serialu!!!! Producenci zapowiedzieli, że serial będzie kręcony dalej i już szukają nowej głównej bohaterki.

christinearron

Mnie się to osobiście nie podoba aby inna aktorka grała CHLOE ST. LAURENT, Odile Vuillemin jest najlepsza w tej roli, powinni skończyć serial na 6 sezonie!

ocenił(a) serial na 8
fantometka

Ja też jakoś tego nie widzę.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Szkoda, że zrezygnowała.. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić innej aktorki grającej Chloe, nikt nie będzie w stanie naśladować jej mimiki, gestykulacji... Pewnie 7 sezon będzie finałowy..

madzia199117

Być może nowa aktorka nie będzie próbowała naśladować poprzedniczki, tylko pop prostu stworzy nową (oby fascynującą) postać. Powstaje pytanie, czy jej się to uda? Będzie to bardzo trudne, ale kto wie? Trzeba mieć nadzieję.

christinearron

hej, zamierzam zacząc oglądać serial, dopiero co go znalazłam:) rozumiem, że warto?

ocenił(a) serial na 8
NikKI76

Myślę, że tak.

ocenił(a) serial na 9
NikKI76

zdecydowanie warto! ;) serial jest świetny, a jeśli chodzi o główną bohaterkę to, albo ją pokochasz albo znienawidzisz :) ciekawe wątki, zagmatwane historie, świetna fabuła :)

NikKI76

Oczywiście, że warto! Profil to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy lubią francuskie seriale kryminalne. Serdecznie go polecam i zapraszam na fanpage serialu na Facebooku: https://www.facebook.com/ProfilagePoland

christinearron

mam nadzieje ze z Adele nie zrobia glownej bohaterki

ocenił(a) serial na 8
mania19

Nie wiem czy zrobią z niej główną bohaterkę. Ale wiem, bo oglądałam na You Tubie wersję po francusku, że w jednym z odcinków 5 sezonu Adele prześpi się z Rocherem. Więc będzie chyba ciekawie.

christinearron

ja tam od poczatku za nia nie przepadam, taka przecwelona jest

ocenił(a) serial na 8
mania19

Z tego co wiem, bo czytałam za pomocą translatora. To po tym numerku Rocher powie, że nie moze być znią czy coś. Jednym słowem ją spławi. Chodź ja wolała bym, żeby on i Chloe bardziej się do siebie zbliżyli. Już nie jak przyjaciele, tylko jako ktoś więcej. Nawet pasują do siebie, między tymi postaciami jest taka chemia, że aż dziwne, że nie zostali parą.

christinearron

Moze nie byla dobra w lozku hehe :) Dla mnie ona troche jak fleja i brudas wyglada. Ja wole Rochera niz Peraca. NO moze w 6 sezonie cos zaiskrzy, zobaczymy. Widzialam po francusku ostatni odcinek 5 sezonu i mnie troche rozwalilo :)

ocenił(a) serial na 8
mania19

Wiem Rocher oberwie nożem od Chloe. :(((( Też wolę Rochera. Perac cały czas zlewał na Chloe, chociaż jej analizy były przydatne i pomagały w rozwiązywaniu spraw. Poza tym, nigdy nie zaakceptował jej ani jako koleżanki, ani członkini zespołu. Rocher zachował się inaczej. Zresztą oboje sobie sporo zawdzięczają. On dzięki niej, nieco złagodniał a ona pod jego wpływem wydoroślała.

christinearron

a myslalam, ze nie wiedziales o tej kosie od Chloe. NO wg mnie Perac nie byl przyjacielem Chloe i ja zlewal i chyba mial za troche stuknieta. Nie wiem czemu ona az tak jego smierc przezywala. Rocher jest madrzejszy, potrafi ją docenic i bierze pod uwage jej zdanie w sprawach ktore prowadza

ocenił(a) serial na 8
mania19

Później Perac pod koniec był dla niej ok. Ale tylko dla tego, że dowiedział się co ją spotkało w dzieciństwie i było mu zwyczajnie głupio, że tak podle ją traktował. A Chloe przeżyła to tak, bo Peraca zabiła dziewczyna podająca się za jej siostrę. Perac mówił, że z nią jest coś nie tak ale Chloe niebardzo go słuchała i pewnie dla tego. A Rocher i Chloe....Tak mnie to zrajcowało, że nawet wymyśliłam wątek do sezonu. Niestety, nie znam francuskiego, a gdyby pomysł okazał się dobry to pewnie nie odpalili by mi działki za scenariusz.

christinearron

No moze tez, ze Chloe jako psycholog sama nie zauwazyla, ze z tą jej "siostra" jest cos nie tak. A co wymyslilas? :)

ocenił(a) serial na 8
mania19

Właśnie, trafiłaś w sedno! Pani kryminolog świetnie tworząca profile, nie zauważyła, że z jej rzekomą siostrą jest coś nie halo. Ale wiesz jak to jest, najciemniej jest zawsze pod latarnią. Chloe zawsze myślała, że jest sama. Poza ojcem siedzącym w zakładzie psychiatrycznym....z którym zresztą nie chciała utrzymywać żadnego kontaktu, nie miała nikogo, dla tego tak wciągnęła ją ta historia z siostrą.

A mój pomysł....dużo pisania, musiała bym ci racze z 1-2 wiadomości. Pytanie, czy chce ci się czytać? Jedna z moich znajomych na filmwebie chwaliła sobie ten pomysł. Nie wiem czy trafię w twój gust.?

christinearron

Ja bardzo lubie czytac :)

ocenił(a) serial na 8
mania19

No to w takim razie, za jakiś czas ci napiszę. :)

mania19

Przyjaźń Rochera i Chloé bedzie wisiała na włosku w 6 sezonie

Violette940

A skad wiesz?

christinearron

Obejrzałam ten odcinek. Jeden z lepszych ,ale ryczałam! Nożyczki... Od biedy coś zrozumiałam ,ale co działo się z Chloe? Zrozumiałam tylko ,że była chyba w psychiatryku czy coś...

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Miejsce zastąpi aktorka Diane Dassigny.
Pisze tak na wersji francuskiej Wikipedii.

ocenił(a) serial na 8
lady552

Oglądałam już 6 sezon i jeśli chodzi o wątki ocierające się o życie prywatne Chloe i Rochera, to jest jakaś masakra. Serial się stacza moim zdaniem.

christinearron

hmm a podzielisz się z tą wiedzą gdzie można dorwać już szósty sezon??? i pewnie jak podejrzewam nie ma tam napisów polskich????

ocenił(a) serial na 7
barbarka5_2

Nie podam ci strony. Bo nie można w wypowiedziach umieszczać zewnętrznych linków. Oglądałam 6 sezon. I powiem ci, że wątki dotyczące prywatnego życia Chloe i Rochera zaczynają coraz bardziej przypominać te, które widzimy w meksykańskich telenowelach.

Np. (sorki za spojler). Okaże się, że świętej pamięci żona Rochera, zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem Dimitriem. Ten Dimitri pojawi się w 6 sezonie. Facet będzie przekonany, że jest biologicznym synem Lukasa. Na koniec Dimitri zostanie zamordowany a Rocher będzie podejrzany o jego zabicie. Podobno w 7 sezonie Rocher zostanie nawet z tego powodu aresztowany.

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

HotChocolate90 hej nie moge napisac do ciebie wiadomosci ani odczytac Twojej...;/

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

dostalam,ale nie moge wejsc nawet ;/

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Jak to możliwe?

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Nie wiem, co tam jest u ciebie nie tak? Spróbuj jeszcze raz, może ci się uda?

ocenił(a) serial na 7
maaarz

I jak działa? Jak nie to nie wiem, czy pisać ci to co miałam pisać ? Może załóż drugie konto :P ?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

znów nie moge wejsc w wiadomosci od ciebie;/

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Masakra. :(:( Poczekaj trochę, może niedługo będziesz mogła.

HotChocolate90

zalozylam nowe konto ale z niego ani zaproszenia wyslac nei moge ani wiadomosci do Ciebie...spróbuj Ty.

http :// www.filmweb.pl /user/ Maaarzka

ocenił(a) serial na 7
Maaarzka

Przyjęłam zaproszenie.

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

to wyslij mi tam wiadomosc bo ja nie moge z tego nowego konta...;/

ocenił(a) serial na 7
maaarz

A odczytałaś poprzednie wiadomości na starym? W tym ostatnią historię?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Nie.Nie moge wejsc w zadne wiadomosci ani nic chyba napisze do filmweba zeby to naprawili....

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Spróbuj. Może to coś da :)

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Możesz odczytać?

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Odczytałaś te wiadomości ode mnie ?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Nadal nie napisalam do nich to mi nie odpisali jeszcze...nic nie moge nawet dac oceny aktorowi za role...

ocenił(a) serial na 7
maaarz

No to musisz do nich to zgłosić jak najszybciej. Bo ja chcę ci już napisać kolejną wiadomość z wątkiem.

ocenił(a) serial na 7
maaarz

Odczytałaś?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Leca sobie w kulki nie odpisali mi a czytalam w regulaminie ze blokuja wiadomosci jak sa niezgodne z regulaminem,czyli nie mozesz juz mi pisac..musimy pisac inaczej na emaila moze?

ocenił(a) serial na 7
maaarz

To raczej nie możliwe by były niezgodne z regulaminem, poza tym ta zasada dotyczy wiadomości na forum a nie prywatnych.

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

to nie wiem w każdym razie nie odp mi na emaila,wiadomosci nie moge otworzyc ani nawet nic na filmwebie zrobic...;/

ocenił(a) serial na 7
maaarz

To szalony krok ale, może załóż sobie drugi email i na niego konto tutaj?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

mam tu konto z emaila to i inne z google i to samo jest...;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones