PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706758}

Prey

6,9 596
ocen
6,9 10 1 596
Prey
powrót do forum serialu Prey

Trzy odcinki, nowy główny bohater, w którego wcieli się Philip Glenister. Mianownikiem wspólnym będą: scenarzysta, Rosie Cavaliero i.... Manchester ;)

pogodno_2

hej pogodno_2, powiedz jak to jest, ze trafiam na fajne seriale 2 - 3 lata po Tobie... Skąd masz taki szybki dostęp do ciekawych tytułów?

alja9

Jestem zastrzelona takim pytaniem, bardzo mi miło. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to, że zawsze bardzo chciałam być archeologiem (zgodnie z parytetami-archeolożką) i moim drugim imieniem jest.... wykopywanie skarbów ;)

pogodno_2

Udaje Ci się znakomicie. Szkoda ze w profilu nie zaznaczasz oglądanych pozycji bo.... miałabym łatwiej :) Pozdrawiam serdecznie

alja9

Naprawdę, dziękuję. Co mam zaznaczać, poza tytułami, które na bieżąco oceniam i na gorąco "chcę obejrzeć"?

pogodno_2

hehe - to by w zupełności wystarczyło ale problem, ze .... Twój profil nie jest dostępny i nie pokazujesz swoich ocen. To oczywiście nie szkodzi - nie jest moim celem namawianie, żebyś robiła coś do czego nie jesteś przekonana. Chciałam Ci tylko pogratulować i powiedzieć ze lezę za Tobą z paroletnim poślizgiem :)

alja9

To się nazywa komplement, aż człowieka zatyka. Tym bardziej, że kobieta kobiecie. To ja Tobie gratuluję, to nie jest zbyt częste ;)

pogodno_2

jak kiedyś założysz bloga o serialach kryminalnych to będziesz miała fana - daj znać. A tymczasem ... do następnego spotkania za dwa, trzy lata :)

alja9

Zamiast żartować, zaakceptuje zaproszenie. Żadne tam, dwa, trzy lata ;) Kryminały są moim nałogiem, czasem się dziwie, jak po TAKICH produkcjach można nie ześwirować, ha, ha.

pogodno_2

dziękuję bardzo i mam nadzieje, ze ta pasja przyniesie Ci jak najwiecej rozrywki oraz... prestiżu :) a co tam

alja9

Teraz to pojechałaś mi po niespełnionej ambicji, ha, ha. Trzeba będzie coś zrobić, nie ma zmiłuj ;) Dziękuję za kopnięcie w tyłek!

pogodno_2

Zauważ, ze pomimo wielości blogów o serialach kryminalnych, z podziałem na "naj/top/usa/skand/ang itd.."
sprowadzają się one do kilku - kilkunastu pozycji nie są odświeżane ani kontynuowane. Nie zawierają niczego nowego. Powodzenia zatem.

alja9

Jeśli coś takiego wreszcie zrobię, będziesz o tym wiedzieć, gwarantuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones