PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 397
ocen
7,4 10 1 21397
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Niedoceniany serial

ocenił(a) serial na 9

Osobiście uważam, że serial jest absolutnie fenomenalny (zwłaszcza drugi sezon), ale niestety nie jest należycie doceniony przez widzów. Nie jest to serial prosty, ani przyjemny, ale jeżeli ktoś lubi analizę psychologiczną, pomieszaną ze zjawiskami nadprzyrodzonymi i piękną muzyką, to ten serial jest jak znalazł. Jak ja bym chciał, żeby wszyscy go obejrzeli... :)

ocenił(a) serial na 10
Imperialista

Serial jest wspaniale, ale niektorzy jednak moga wpasc w depresje. Nie dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
Aretus

ooooo tu masz racje ja po 8 odcinku tydzien pilem ...... i to ostro, serial wybitnie nie dla kazdego.....

ocenił(a) serial na 3
Imperialista

slaby serial, 3 sezon chyba tylko dla ujaranych

ocenił(a) serial na 6
Imperialista

A ja nieosobiście?! uważam że masz trochę racji, jeden z lepszych seriali - przypomina zagubionych. Polecam wszystkim, sam odkryłem go dopiero po 2 latach od emisji 1 odcinka co jest strasznie dziwne...

ocenił(a) serial na 10
Imperialista

Myślę że jest doceniony, przez tych którzy go oglądają ;-) Bo nie wierzę że jak komuś nie podeszło żeby dotrwał choćby do końca 1 sezonu. Ja się cieszę że twórcy nie ugięli się pod ogniem słabej oglądalności i tworzą 3 sezon.

ocenił(a) serial na 9
Imperialista

Jest to serial arcydzielny i do pomyślenia. No i genialna muzyka...

ocenił(a) serial na 10
Imperialista

Arcydzieło!!! Każdy fan dobrego kina powinien go obejrzeć...

Imperialista

Popieram ! Do pracy łopatą da się zmusić każdego, bo każdy to potrafi, tak samo jak każdy potrafi zrozumieć takie zapychacze czasu jak dla przykładu "Świat według kiepskich" czy "Pierwsza miłość" ale zmusić kogoś by zrozumiał albo nawet kompletnie zatracił się w czymś wybitnym, coś co wymaga zaprzęgnięcia do pracy szarych komórek, to już jest nie lada wyczyn.

ocenił(a) serial na 10
Imperialista

Długo minęło od obejrzenia przeze mnie serialu i w dalszym ciągu podpisuję się obiema rękoma. Fenomenalny serial, szkoda, że nie było o nim głośno tak bardzo, jak o innych produkcjach HBO.

UpTrinity

Ale co w tym jest takiego fenomenalnego? Pytam szczerze bo zmusiłem się i obejrzałem 1 sezon, odpadłem na 4 odcinku 2 sezonu. Nie da się, po prostu się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones