PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 422
oceny
7,4 10 1 21422
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Oglądam dopiero pierwszy sezon i jestem absolutnie zachwycona muzyką w tym serialu! Po prostu klimat jaki tworzy jest niepowtarzalny. Przepiękna!

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

Oj zobaczysz cos sie pozniej bedzie działo :D

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

2x08.................porażający... 3 dni piłem po tym odcinku

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

Przygotuj się na drugi sezon bo czegoś takiego na pewno nie widziałeś.Arcydzielo

ocenił(a) serial na 10
tommy_2121

Skończyłam 2 sezon i czegoś takiego nie widziałam. Aż nie wiem co powiedzieć, ten serial po prostu rozwala mi emocje.

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

Niej setem przygotowany na koniec. Kevina juz nie bedzie :( gdzie ja znajdę drugi taki serial z taka ekipa:(

ocenił(a) serial na 10
mateuszz27

Niech to szlak, mam te same odczucia :(

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Rydzewska

Ten serial przemawia do nas... We're still here... - zawsze można zaczadź od początku...! :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Zostawiam dziesiątkę.

ocenił(a) serial na 10
4sAs1

A ja to lubię!

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

Dokładnie, ja jestem przed trzecim sezonem... nie spoileruje sobie, choć to okropnie trudne w dzisiejszych czasach, robię wszystko, żeby obejrzeć serial bez żadnych spoilerów...i jak na razie wiem, że nic nie wiem, a serial jest tak zakręcony i ma tyle w sobie tajemniczości, że kurcze wciąga i no właśnie ta muzyka, muzyka dopasowana do konkretnych sytuacji (Where's my mind? na przykład - to wszystko mocno do siebie pasuje i smakuje się w tym daniu wyśmienicie )...

Obym tylko nie była zawiedziona finałem 3 sezonu... jak na razie serial wysoko u mnie punktuje!

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

https://open.spotify.com/user/thinkfloyd08/playlist/6i8BmTEDr2WHp4hcPMmt1X link do muzyki z wszystkich 3 sezonów Pozostawionych.

ocenił(a) serial na 9
paulina_1701

Muzyka - fakt - jest mega. Ale ta ujmująca i skłaniająca do refleksji pojawia się za często. Tworzy taki patos na siłę.

Jestem po sześciu odcinkach i mam nadzieję, że kiedy będę chciał sobie popłakać, smutne melodie swoje zrobią.

ocenił(a) serial na 10
Kropa94

Nie zawiedziesz się. Wspaniałe jest to i nie ma tu ściemy, że z każdym sezonem z każdym odcinkiem ten serial robi się jeszcze lepszy! Już Ci zazdroszczę, ze jestes dopiero na początku. Ja oglądam właśnie drugi raz, teraz z siostrą i nawet wczoraj sobie popłakałyśmy. Wmuszajcie ten serial rodzinie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones