Potwór z Gyeongseongu (2023)
Potwór z Gyeongseongu: Sezon 1 Potwór z Gyeongseongu sezon 1, odcinek 9

Bestialstwo

Atrocity 1h 10m
7,5 51
ocen
7,5 10 1 51
Potwór z Gyeongseongu
powrót do forum s1e9

Niesamowita scena rozmowy pomiędzy Panią Maeda a Tae-Sangiem pod koniec odcinka. Jestem na prawdę pod dużym wrażeniem aktorstwa w serialu. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona aktorstwem koreańskim, przynajmniej jeśli chodzi o te seriale, które widziałam dotychczas.
Podczas tej sceny nie mogłam powstrzymać łez, a ostatni odcinek jeszcze przede mną. Wiem, że będzie ciężko bo na filmach pozwalam emocjom na totalne wymknięcie się spod kontroli, że się tak wyrażę :) Dzielcie się wrażeniami proszę!

ocenił(a) serial na 7
Justysia0302

Serial,dobry ,w ciekawy sposób pokazujący podejście Japończyków do bądź,co bądź,bardzo podobnych do nich pobratymców z Korei,których traktowali jak podludzi(skąd my to znamy). Japończycy,wzorem Niemców,też prowadzili okrutne eksperymenty medyczne na więźniach,oczywiście nie tworzono takich potworów,no ale cóż,może o tym myśleli. W procesie tokijskim za zbrodnie wojenne osądzono jedynie garstkę:19 wojskowych i 9-ciu polityków.pominięto działalność osławionej Jednostki 731,która eksperymentowała na ludziach,pracując nad bronią biologiczną i chemiczną.Likwidator japońskiej masy upadłościowej gen.Douglas MacArthur udzielił naukowcom immunitetu w zamian za wyniki ich badań i wiedzę,której nie dałoby się pozyskać w wolnym kraju. I jeszcze na koniec,ciekawy wątek związany z ruchem oporu,którego członkowie zwracali się do siebie,per "towarzyszu"sic! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones