PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760436}
7,5 2 247
ocen
7,5 10 1 2247
Porzucony według Harlana Cobena
powrót do forum serialu Porzucony według Harlana Cobena

Wow

ocenił(a) serial na 9

Kolejny raz Brytyjczycy udowodnili, że są mistrzami w tym co robią. Gorąco polecam u mnie 9/10 i ląduje w ulubionych. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
jarko88

Prawda! "Czarne lustro" mnie zachwyciło, ale tutaj jest dopiero torpeda! :) Niestety nie orientuję się w brytyjskich produkcjach aż tak mocno, polecasz coś?

ocenił(a) serial na 9
tequila175

Ja Ci polecę, ale nie serial a film prod. brytyjskiej i nie zraź się beznadziejnym polskim tytułem , bo normalnie grubo pojechali z tłumaczeniem ale z czystym sumieniem go polecam http://www.filmweb.pl/film/Czas+na+miłość-2013-644432

ocenił(a) serial na 10
mateush87bpa

Raczej szukałam brytyjskich seriali, ale dzięki. :)

ocenił(a) serial na 9
tequila175

"Last Kingdom", "Poldark" i "The White Queen" to seriale brytyjskie które mogę polecić jednak nie wszystkim bo nie każdy lubi takie klimaty , ale sprawdź

ocenił(a) serial na 10
mateush87bpa

Dziękuję!

ocenił(a) serial na 9
tequila175

Jak się spodoba to zgłoś się po więcej , coś jeszcze znajde

jarko88

jeśli książka odzwierciedla dialogi w serialu to kicz jakich mało chyba że autor chciał pokazać uroki relacji społecznych a nie dramat i jeśli tak je pokazał to tylko współczuć takiej społeczności , a nieporadność działań policji powala - do takiej opini podchodzę po 3-ch odcinkach jak stwierdzę jakieś realistyczne podejście to dopiszę spostrzeżenia - jeśli nie to pozostawię takimi jak wyżej. Na chwilę obecną to jakiś idylliczny świat głupoty ludzkiej ukazuje ten obraz.

ocenił(a) serial na 6
jarko88

A moim zdaniem serial średni. Z wyższej półki średnich, ale mimo wszystko. Wyraźnie słabszy od netflixowskich realizacji Cobena - "The Stranger", "Safe", a nawet polskiego "W głębi lasu". Dopiero w ostatnich odcinkach się rozkręcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones