PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727901}
5,7 3 189
ocen
5,7 10 1 3189
Policjantki i policjanci
powrót do forum serialu Policjantki i policjanci

Żenada

ocenił(a) serial na 1

Drętwa gra "aktorska", to raz. A dwa, to totalne przekłamania jeżeli chodzi o pracę policji. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego przesłuchują podejrzanych i prowadzą dochodzenia - śmiech na sali. Policjanci z OPI podejmujący decyzję o zatrzymaniach ludzi, w dodatku na zasadzie "wydaje mi się, że on może mieć coś wspólnego ze sprawą" - aż oplułem monitor ze śmiechu. Takich głupstw w serialu jest masa. Ok, rozumiem - to tylko serial. Ale po ki czort nazywają go "serialem dokumentalnym o pracy policjantów"?

ocenił(a) serial na 9
YouCantSaveMe

Po pierwsze jest to dokumentalizowany czyli nie muszą odwzorowywać

bigdady33

super serial dekumentalizowany który ma udawać rzeczywistość w najdokładniejszy sposób, nie musi tego robić.
Skoro tak, to czemu nie zrobili zwykłego serialu kryminalnego ?

ocenił(a) serial na 10
YouCantSaveMe

Nie dokumentalny,a dokumentalizowany,a to jest wielka różnica.Ponadto w mniejszych jednostkach Policji funkcjonariusze rzeczywiście sprawują różne funkcje,bo jest ich mała,ograniczona ilość.Także patrolowcy również są od przesłuchań.

ocenił(a) serial na 1
fenix8874

Czym popierasz dwa ostatnie zdania? Bo pracuję w tym resorcie już kilkanaście lat i w życiu się nie spotkałem z "patrolowcami" przesłuchującymi świadków/podejrzanych.

ocenił(a) serial na 10
YouCantSaveMe

Mówię to na podstawie tego co znajomi,którzy pracują w Policji opowiadali.

ocenił(a) serial na 1
fenix8874

To ciekawy jestem gdzie ci Twoi "znajomi,którzy pracują w Policji" służą, że zwykłych funkcjonariuszy bez tzw. "specjali" dopuszczają do przesłuchiwań świadków/podejrzanych. Ale bardziej jestem skłonny stwierdzić, że po prostu ściemniasz o tych znajomych, bo gdyby takie machloje wyszły na jaw, to afera byłaby na cały kraj. Tak samo, jakby wsadzić do obsady karetki człowieka po kursie pierwszej pomocy, zamiast po kursach ratownika medycznego - myślisz, że to by przeszło?

ocenił(a) serial na 10
YouCantSaveMe

Mówię to co słyszałem z opowiadań,a że to prawda to nie dam sobie ręki uciąć,bo się osobiście o tym nie przekonałem.To są funkcjonariusze,którzy służą długo w Policji,nie jakieś świeżaki,którzy nie przepracowali trzech lat.Niektórzy byli cofani z pionu kryminalnego,czy z wysokich stanowisk.

ocenił(a) serial na 1
fenix8874

"Niektórzy byli cofani z pionu kryminalnego,czy z wysokich stanowisk." - to by w sumie wiele wyjaśniało, jeżeli chodzi o ich kompetencje i wiedzę.

fenix8874

Fenix8874,, sam noszę mundur, wytłumaczę Ci coś. Jeśli ktoś w Policji jest cofany do OPI z wysokiego stanowiska to prawdopodobnie otarł się o wylot z pracy, a to że jeszcze pracuje to jest większe szczęście niż wygrana w totka. Jeśli znasz ich kilku to znaczy że znasz samą patologię lub nieudaczników. Co do przesłuchań OPI - tylko w sprawach o wykroczenia. W sprawach karnych są od tego dochodzeniowcy.

Co do serialu, dno dna, reżyser/producent zapewne nigdy nie widział policjanta, ewentualnie swą wiedzę czerpie z podobnych seriali typu komisarz REX. Od nieregulaminowych mundurów których nawet w naszym kraju nie ma (przestępcy -przebierańcy są bardziej podobni do prawdziwych policjantów), po sposoby działania.

Chcecie dobry serial o polskiej policji? Pitbull (wzorowany na prawdziwych policjantach i oparty o fakty ) lub na YT znajdź profil Ciemnej strony miasta. To są prawdziwe seriale a nie ta moda na sukces co z policją ma tylko wspólną nazwę "policja"

ocenił(a) serial na 10
venomisko

Myślałem,że w Policji nie trudno podpaść za cokolwiek,podjąć niesłuszną decyzję i zostać ukaranym dyscyplinarnie..
Pitbull opowiada o prawdziwej patologii w Policji :-D
Swoją drogą nie dziwię się,że was ludzie nie szanują skoro wy nawzajem się nie szanujecie.

ocenił(a) serial na 9
YouCantSaveMe

Wogóle jak mówisz, że żenada jak będą kręcić wiosną następne. Mnie się podoba

bigdady33

buuuhahahahhahahahha- a "Moda na sukces" to nie zenada ??? bo nakrecili 13 tysiecy odcinków ??? buhahhahahaha

YouCantSaveMe

Do końca się nie zgodzę, Z całą stanowczością przyznam że serial ten w przeciwieństwie do szeregu innych wyciągnietych z d............ prosukcji, jest godny obejrzenia. Podobne i pozytywne zdanie mam an temat serialu "Na sygnale". Cała ale absolutnie cała reszta to bagno.,

ocenił(a) serial na 2
ocenił(a) serial na 2
YouCantSaveMe

to paradokunet jest

ocenił(a) serial na 10
YouCantSaveMe

gowno sie znasz a serial swietny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones