PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 880
ocen
6,4 10 1 26880
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

W imieniu wszystkich zniesmaczonych, wręcz oburzonych totalnym nieporozumieniem w wyniku którego jeden z najlepszych pod każdym względem seriali świata dostał na tym portalu tak haniebną ocenę prosimy o wyzerowanie licznika głosów i rozpoczęcie głosowania na nowo. Jeśli nie, zamkniemy fabryki, wstrzymamy transport i wyjdziemy na ulice.
Proszę o poparcie.

ocenił(a) serial na 4
TenTeges

Bez przesady znowu, że jeden z najlepszych seriali świata to jest . Miał sporo mankamentów np. W za każdym razem pomocnik który im pomagał musiał zginąć zawsze dosłownie w każdym odcinku . Nikt ich nigdy nie rozpoznał że są z policji, mimo że tyle razy działali pod przykrywką . Nikt ich nie sprawdzał nawet, czy są prawdziwymi gangsterami . Do tego nie dokączenie historii odcinków np . Odcinek z gwałcicielem, gdzie został zabity a na końcu odcinka jakoś dzwoni do tej zgwałconej dziewczyny . Na końcu odcinka jak mógł do niej znowu zadzwonić, jak przecież został zabity . Jedna z dziewczyn Sonny Krokieta narkomanka jej wątek nie został zamknięty, nie wiadomo co się z nią stało czy Krokiet rozstał się z Teresą w kolejnych odcinkach ma nową dziewczynę nie wiadomo skąd i gdzie się poznali . Cała masa takich błędów, było w tym serialu . Macgyver i Magnum bez tych błędów Miami Vice były lepszymi serialami od Miami Vice .

TenTeges

Czyli co? Dajmy serialowi 10, bo Pan uważa, że tak będzie słusznie.

ocenił(a) serial na 10
TenTeges

Dokładnie. Ta ocena na filmwem to jakieś nie porozumienie. Chyba się co niektórym pomyliło z filmem choć i to nie jest wytłumaczeniem bo film był dobry, no ale serial i tak bije go po głowie. Klimat, muzyka, akcja, gra aktorska, wszystko na najwyższym poziomie. Takich seriali już nie będzie nigdy powiadam wam.

TenTeges

to musiałbyś się cofnąć do lat 90' bo każdy kto wtedy oglądał ten serial napisałby że jest rewelacyjny natomiast w dzisiejszych czasach odbiór i ocena może być skrajna w drugą stronę niestety. dla jednych film będzie rewelacyjny bo w tamtych czasach to był kosmos na każdym poziomie plus sentyment a dla kogoś kto ma dzisiaj 20 lat w porównaniu ze współczesnymi serialami może się nie podobać. inne czasy, inni ludzie, inaczej rozumieją i postrzegają świat:) dziękuję i pozdrawiam:)

TenTeges

ale oczywiście popieram !!! :)

ocenił(a) serial na 8
TenTeges

Obawiam się, że nota by jeszcze w ten sposób ucierpiała. Wkład gimbazy by się - na skutek czynnika czasu - jeszcze zwiększył.

ocenił(a) serial na 10
TenTeges

Popieram na 100%. Serial to miazga. Ten klimat, muzyka, ubrania, widoki. No miazga!!! PS. Kto ogląda w 2020?

maciejas512

Ja oglądam w grudniu 2021, a ocena zdecydowanie zaniżona. xD

ocenił(a) serial na 7
TenTeges

https://www.youtube.com/watch?v=HoenTP_QdJs

ocenił(a) serial na 10
TenTeges

Po 7 latach nadal aktualne. Skandalicznie niska ocena jednego z najlepszych seriali w historii.

ocenił(a) serial na 10
notverypolite

Tak. Dokładnie. Gdzieś tu pisałem posty, a nie mogę znaleźć. Jestem o dziwo z 1995 i odkryłem ten serial po powtórkach z TVN7 i wróciłem po latach w internecie. Uważam go za jeden z najlepszych i moich ulubionych seriali, a szczególnie z lat 80-tych. Dla mnie jest ponadczasowy, a oceny za żadne skarby nie zrozumiem. Aż mi się przypomina mój post w temacie serialu Świat według bundych. Moja ocena 9, średnia chyba taka sama, a ja tak: Ta ocena to jaja jakieś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones