PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339853}

Podróżnik

Traveler
7,8 964
oceny
7,8 10 1 964
Podróżnik
powrót do forum serialu Podróżnik

żądam 2 sezonu!

ocenił(a) serial na 9

NIE R O Z U M I E M, nie pojmuję, jak można było przerwac serial w TAKIM momencie! ok,
ogladalnosc systematycznie spadała, ale mogli chociaz dociągnac to do końca - zrobic
dodatkowe dwa odcinki, ktore by cos wyjasniały - mimo ze serial zasluguje na porządne
zakonczenie to chyba bym wolała, żeby bylo jakiekolwiek! nie ogarniam tego. i nie ogarniam
Amerykanow, ktorzy nie chcieli tego ogladac. seriously. połowa Amerykanek mogłaby to
oglądac dla Matta Bomera ;p, jak im się fabuła nie podobała, ale fabula byla super, mega,
extra, ultra świetna!
generalnie serial MEGA!:D

tak btw. to nie rozumiem tego, ze przerwali też Life i Tru calling (2 sezon by super ;)), ale to
tak nawiasem mowiac.

ocenił(a) serial na 9
czarnaa__

*oglądałam ten serial mega dawno i nadal nie mogę ochłonąc ;\\

czarnaa__

Mam podobne odczucia i też nie pojmuję jak można przerwać w takim momencie. Nie pojmuję też co mają Ci amerykanie w głowach, żeby olać serial, podczas którego siedzi się jak na szpilkach.

ocenił(a) serial na 10
harnas_007

No proszę, myślałem że jestem osamotniony w takim myśleniu, Traveler, Tru calling i dodałbym jeszcze Dollhous to jedne z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek ogladałem, a oglądam ich co najmniej 10 w każdym sezonie.
Jak można anulować Travelera i to jeszcze chyba nawet przed końcem 1 sezonu, urwali w połowie.

czarnaa__

Szkoda na to czasu, serial przerwany. Tylko frustracja będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones