PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235199}

Podkomisarz Brenda Johnson

The Closer
7,2 2 388
ocen
7,2 10 1 2388
Podkomisarz Brenda Johnson
powrót do forum serialu Podkomisarz Brenda Johnson

Od trzeciego sezonu jest na prawdę dobry

ocenił(a) serial na 5
MrMcMateusz

Niestety w moim przypadku jest to niemożliwe. Z ogromnym bólem obejrzałam 1 sezon, a nawet dwa odcinki 2 sezonu i powiedziałam sobie "Dość tej tortury!". Patrzenie na główną bohaterkę sprawia mi wręcz fizyczny pół, o tym psychicznym nie wspomnę. Nie wiem czy to wina aktorki czy tego, że jej tak kazali się zachowywać, ale te jej obrzydliwe miny i zachowanie było odrażające i nie udało mi się tego przetrawić. Skoro wmawiają mi, że to świetna śledcza, co z każdego wyciągnie zeznanie (w praktyce wyglądało to dość naiwnie) to dlaczego wygląda jakby była upośledzona? Takie wrażenie na mnie sprawiała główna bohaterka. Osoby upośledzonej, a po dodaniu do tego zachowania krowy przeżuwacza, jak dla mnie dość by nie torturować się dłużej. Dawno nie widziałam by ktoś pokazywał czynność jedzenia w tak odpychający sposób. Bleh... Jeśli to był efekt zamierzony, to aktorka jest naprawdę dobra, skutecznie udało jej się zniechęcić mnie do serialu.

ocenił(a) serial na 5
Neferubiti

Ból oczywiście...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones