PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235199}

Podkomisarz Brenda Johnson

The Closer
7,2 2 389
ocen
7,2 10 1 2389
Podkomisarz Brenda Johnson
powrót do forum serialu Podkomisarz Brenda Johnson

Mijają dwa miesiące od czasu, kiedy stacja TNT ogłosiła, że zbliżający się sezon "The Closer" będzie finałowym. Okazuje się jednak, że telewizja nie jest gotowa rozstać się z jedną ze swoich najlepszych produkcji. Portal TVLine informuje, że TNT rozważa conajmniej dwa scenariusze na przedłużenie życia "The Closer".

Jeden z nich to nakręcenie jeszcze jednego sezonu serialu z Kyrą Sedgwick, który będzie finałowym sezonem (ósma seria). Być może ostatni sezon będzie również początkiem spin offu "The Closer", z zupełnie nowym głównym bohaterem.

"The Closer" to jedna z najmocniejszych pozycji w ramówce TNT, która bardzo pomaga nowemu dramatowi "Rizzoli & Isles".

A kiedy 7? Przecież sezonów było 6, to skąd nagle 8?

ocenił(a) serial na 7

Zdaje sie, że już jestkonkretna wersja: będzie spin off , zatytułowany: "Major Crimes". Główną bohaterką będzie capt. Sharon Raydor (Mary Mcdonnell). Ja jestem zachwycona.....

ocenił(a) serial na 9
boguslaav

troche slabo. uwielbiam glowna bohaterke, za to ta rayder jest tragiczna, mam nadzieje ze nie zabraknie duetu provenza+flynn - najwieksi przypalowcy roku ;)

użytkownik usunięty
lesio86

a niby czemu to Ryder jest tragiczna, to wypowiedź o jej grze czy wyraz Twoich uczuć?

użytkownik usunięty
boguslaav

Wkrótce rusza spin-off The Closer. Brendy będzie jednak brakowało, Ryder byłą świetna, lecz to nei ona grała pierwsze skrzypce w tym serialu i mam obawy, że to co nastąpi będzie ziało pustką po thank yew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones