PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 407
ocen
6,6 10 1 25407
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

pierwszy odcinek pierwszego sezonu jest nawet w miarę interesujący, pomysł na serial wydaje ciekawy i świeży, potem w trakcie tegoż sezonu jest jeszcze nieźle. Drugi jest taki sobie a trzeci to już prawdziwa udręka. Z każdym odcinkiem sytuacja jest głupsza, bardziej absurdalna,groteskowa , ma się też wrażenie, że aktorzy stracili cały entuzjazm do tego co robią i mają serdecznie dość uczestnictwa w tym gniocie. Ponieważ nie lubię nie dokończonych spraw, jakoś wysiedziałem do końca, czego szczerze żałuję, bo w tym czasie mogłem robić coś bardziej pożytecznego

Dar0962

jestem na 3 sezonie. Strasznie mnie wkurza brak konsekwencji postaci, totalnie pojechana akcja, której brakuje sensu. Lubię jedynie bo to jedynie sensowną, konsekwentnie napisana postać. Męczę się strasznie, ale chcę zobaczyć jak się to skończy.

karo_la13

Mozesz napisac gdzie ogladasz ten serial?

ocenił(a) serial na 4
a88manda

np na stronie fili.cc - trochę denerwujących reklam wprawdzie trzeba pokonać ale oglądać się da :-) - podobnie jak i wiele innych filmów i seriali

Dar0962

jak sie ma netflixa to nie ma w tym serialu za grosz orginalnego pomyslu. kalka wszystkich innych ;/

ocenił(a) serial na 6
Deddlith

Gdyby trzymali się oryginału zamiast iść w oklepaną kosmiczną inwazję byłoby inaczej. U Kinga powód pojawienia się kopuły był odjechany i zdecydowanie oryginalny.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

Pewnie tak, ale nie nakręciliby na siłę tylu odcinków, a przecież liczy się $$$ , a nie jakieś tam bzdety typu zadowolenie widowni ... :/

Dar0962

Mam takie samo wrażenie, 1 część wciągała, była na swój sposób bardziej realna, 2 już zaczynała być bardziej pogmatwana (serial powinien się kończyć po odkryciu tego co jest wewnątrz szafki szkolnej), 3 robiona na siłę bez sensu i bardzo odbiegająca od klimatu 1. Wiele wątków jest niedopracowanych. I te całe odmiany dzięki miłości głównych postaci... Młodociani Romeo i Julia... Co rusz pojawiające się nowe postacie aby ubarwić trochę serial...
1 sezon klasa A , Drugi klasa B, 3- niema sensu niszczyć sobie dobrej opinii serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones