PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 420
ocen
6,6 10 1 25420
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

Gone: zniknęli

ocenił(a) serial na 7

jeśli chcecie przeczytać identyczny pomysł, jednak z nastoletnimi bohaterami, to polecam 6-tomowy cykl Michela Granta 'Gone: Zniknęli'. Niedawno wydany został ostatni szósty tom, więc historia jest zamknięta. Mimo, że to raczej młodzieżowa seria, to nie stroi ona od brutalności w przeciwieństwie do wielu podobnych, polecam ;)

RobertSolski

Nie mogę się nie zgodzić. Można napisać, że to wręcz gore jest momentami. Świetnie napisane. Zresztą King też poleca ;p

ocenił(a) serial na 5
RobertSolski

Jutro jadę do biblioteki po "Światło" ;)

kamil665544

ja zaczełam to czytać ale przestałam, mam wrażenie ze to dla dzieci 15 letnich, czy pozniej da sie to czytac normalnie bez odczuwania dziecinności ?

ocenił(a) serial na 7
asiaaa92

Nie ma co ukrywać - to głównie cykl młodzieżowy. Jednak wybija się z innych tego typu, a trzy ostatnie tomy są o wiele bardziej mroczniejsze i brutalne, niż te pierwsze, to możesz jeszcze spróbować.

RobertSolski

dzieki. może spróbuje z kolejnym podejściem do pierwszej czesci :)

ocenił(a) serial na 9
asiaaa92

jak dla mnie książka jest świetna, właśnie skończyłam czytać piątą część i biorę się za szóstą

ocenił(a) serial na 7
RobertSolski

Dobrze, że ktoś o tym wspomniał. Pierwszy tom został wydany rok wcześniej przed powieścią Kinga i sporo u Kinga odniesień (jeśli nie "zerżnięć") do niego, zaś późniejsze pomysły w serialu są wzięte wyraźnie z kolejnych tomów. Wstydź się Pan, Panie King!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones